Mám husté no pokrivené mihalnice

skvrnka14
13. júl 2019

Ahojte, mám taký problém že mám veľmi dlhé mihalnice (nikdy som nemala umelé) a pomerne aj husté, proste viacero ľudí mi hovorí že by chceli takisto také :D ale majú jeden veľký problem že sú strašne pokrútené :( namaľujem ich špiralou na vytáčanie takou ohnutou (čo mi poradila kozmetička na tzv. motýlie riasy) ale oni su proste jedna cez druhú, niektoré sú menšie, niektoré väčšie a nemajú rovnaký smer.. dám viacero vrstiev špirály lebo jedna nestačí a už sú zosušené a stále krivé a neviem dosiahnuť ich motýlí efekt.. toľkokrat som sa kvoli tomu znervoznovala :D mám aj také kefky z dmka a je to trošku lepšie ale stále dosť oničom.. špirálu mám od essence tú princess ale skúšala som aj loreal za 7 eur a efekt omnoho horší... a aj loreal za 14 a ešte horšie :( stále vyzerajú ako nejaký zlý pokus kozmetičky ktora sa pokúšala o umelé ale jej to nevyšlo...
už neviem čo mam robit.. aké používate špirály vy dievčatá čo máte podobný problem ako ja? nenašla som žiaden príspevok o tomto na internete...
viem poviete si že riešim malicherný problém ale chcem sa pačiť
prikaldam fotku tej mojej špiraly

lenqua_12325
13. júl 2019

Kozmetická ich vie vytočiť na určitý čas. Neviem ako sa to vola profesionálne. Potom vyzerajú ako 3D a mali by držať tvar.

whatever1
13. júl 2019

@skvrnka14 skus kliestiky na mihalnice a zmen spiralu za taku ktora ti mihalnice pekne rozdeli. Napr tuto https://www.parfumdreams.cz/Max-Factor/Make-up/... Alebo od Mary kay https://www.notino.cz/mary-kay/lash-love-rasenk...

seahorse27
13. júl 2019

Riesenim by mohli byt kliestiky na mihalnice, ktore si pred pouzitim trochu nahrejes, napr. fenom. V niektorych kozmetickych salonoch robia osetrenie lash lift - mihalnice sa natocia a zaroven osetria keratinom a inymi latkami. Mozno by to stalo za vyskusanie.

zirafienka
13. júl 2019

Ja mam tiez dlhe mihalnice, myslim, ze to dosiahnes len nejakym osetrenim, ako pisu baby vyssie. Podla mna je to rasto. Ja som vyskusala spiraly aj drahe, aj tie najlacnejsie a tiez nedosiahnem s ani jednou taky tvar, ako by som si predstavovala.

lenqua_12325
13. júl 2019

Aaaano lash lifting. To som mala na mysli.

lenqua_12325
13. júl 2019

Pre mňa je najlepšia špirála miss sporty zlta. Stojí asi 3€. Používam ju roky. Tie drahé mi nesadli ani jedna teda.

skvrnka14
autor
13. júl 2019

ďakujem krásne baby 🙂 pozriem tie špiraly aj kde v našom meste robia to ošetrenie :D popr. aj klieštiky ktore som skúšala len bez nahriatia

lenqua_12325
13. júl 2019

@skvrnka14 evelin v miragi

mojvlk
14. júl 2019

ja som mala krasne mihalnice ked som pouzivala take serum rast riast vtedy aj podrastli aj shustli samozrejme docasne ale boli naozaj v jednom smere a bez namahy som ich krasne namalovala...ked som ho prestala pouzivat tak to postupne odchadzalo ten efekt ale teraz sa uz ani nelicim akosi som spohodlnela ked sem tam ma prepadne napad ze sa namalujem tak to skonci tak ze mihalnice su otrasne neviem ich nalicit aby nevyzerali ako ked sa maluju male dievcatka ak to radsej odlicim a kaslem na to