Mám dni, keď sa pozriem do zrkadla a cítim sa krásna. Potom dni, keď sa nemôžem na seba ani pozerať

10. apr 2022

Mám dni, keď sa pozriem do zrkadla a cítim sa krásna a potom dni, keď sa nemôžem na seba ani pozerať. Dni keď napríklad som schudnuta, myslím tým váhu 57 kg a stále sa cítim "tučná" a dni, keď mám 70 kg a cítim sa v pohode. Závisí to aj od fázy cyklu, alebo či som upravená, možno aj od nálady.

maryskas
10. apr 2022

Tiež to tak mám, určite to závisí od fázy cyklu. Ale u mňa sa jedná o +-2kg, nie o taký rozdiel ako popisuješ. Ale aj tak tie 2kg v PMS na sebe vidím/cítim.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
10. apr 2022

@viestta mesiace to sú. Ja som len popísala rôzne vnímanie seba.

nerya
10. apr 2022

Áno, ja mám také ,, pekné,, dni, kedy som vyzerám volako lepšie 😀 aj na fotkách napríklad 😀
Raz sme tak boli počas ,,pekného,, dňa na koncerte, spravili sme si fotku, na druhý deň sesternica hovorí, že teda na tej fotke zo včera som riadna kočka že som isto musela byť namaľovaná dobre. To že som bola namaľovaná aj vtedy keď mi to vravela som jej už nevravela 😂 proste, pekný deň je pekný deň

slniecko_12
10. apr 2022

Všetko záleží aj od svetla, to vie veľmi veľa skresliť..tiež to tak mám 🙂

7lenka11
10. apr 2022

jasné, že to závisí od fázy cyklu a hladiny hormónov.. každá žena to tak má..

liusa82
10. apr 2022

Mne raz jeden chalan povedal či som už niekedy stretla osobu na ktorú ked sa pozrem tak sa mi chce tak nostalgicky plakať.No neviem čo tým myslel ale povedala som mu že áno poznám.Ked sa pozrem každé ráno do zrkadla tak sa mi chce plakať😀 Každý má také dni si myslim neboj nič🙂

elizabet173
10. apr 2022

váž si to, že sa cítiš krásna, keď sa pozrieš do zrkadla a to aspoň niekedy, príde doba, keď tento pocit nebude vôbec 😂

leskovael
10. apr 2022

A co by si sa chcela cítiť každý deň krásna, alebo otrasne? Veď je to úplne normálne cítiť sa raz lepšie, raz úplne super a raz na 💩