Mám dcérku s menom Emma

cabby88
6. feb 2012

Ahojte mamičky! Mám 4.mesačnú dcérku Emmku,tak ma napadlo urobiť malý prieskum,koľko dievčatiek má toto krásne meno.. 🙂 Tak sa pridajte ak aj vy máte doma Emmku alebo Emku,,, 🙂

katecameron
6. feb 2012

strasne vela ja ju doma nemam ale moj bratranec ma a poznam minmalne 20 malych dievcat s tymto menom az mam pocit ze kazde druhe dievca sa vola Ema dnestna doba je preEmovana 😀

simema
6. feb 2012

hlásime sa mám doma 8ročnú slečnu Emku 🙂

cabby88
autor
7. feb 2012

@simema xi krásne meno má... 🙂 ale fakt,mne sa toto meno páči,bez ohľadu na to že je moderné...veľa ľudí ma odhováralo,že v triede bude mať kopec spolužiačiek s týmto menom,ale nedala som sa a neľutujem...pristane jej... 😀

simema
7. feb 2012

moja bola v škôlke jediná Ema , teraz v škole je v triede ešte jedna Emma a je mi úplne jedno koľko ich je mne sa meno veľmi páči 🙂

danilienka
7. feb 2012

ja mam za cvilu 3. rocnu Emu 😀

miroslavavaljentova
4. feb 2013

Ahoj, som v 26. týždni tehotenstva. Nikdy som nemala túžbu, že chcem viac chlapčeka alebo dievčatko, ale v poslednej dobe som bola som presvedčená, že to bude chlapec - asi aj podľa toho, že som sa v rámci tohto môjho I. tehotenstva veľmi nezmenila, iba bruško mi narástlo. Objednali sme sa aj na 3D/4D ultrazvuk 30.1. a tam nám pán doktor oznámil, že to bude dievčatko. Čo vám budem hovoriť/písať, bol to pre mňa taký malý šok, akoby nám toto dievčatko práve vstúpilo do života ešte viac (okrem zistenia, že sme tehotní) - také malé narodeniny. A práve na 30.1. oslavuje svoje meniny Ema/ Emma, takže aj keď ešte máme čas, myslím, že to bude Emma.

kaatka22
28. júl 2013

Ahoj aj my máme šibalku Emmku má 2 rôčky...stále sa mi to meno páčilo a tak som si splnila sen 🙂 ....mala som kritiku ale povedala som je to moje rozhodnutie a moje dieťa 🙂

miroslavavaljentova
28. júl 2013

nie že by bola Ema/Emma škaredé meno, ale podarilo sa nám nájsť ešte krajšie: 18.5.2013 sa nám narodila naša Karolínka 🙂

hanuliq
30. júl 2013

ahojte, moja Emma ma 6 rokov. meno jej vybrala moja mamina 🙂podla mna je to pekne, jednoduche meno. nemam rada mena co su dlhe a komplikovane. toto je jednoduche a pekne 🙂 podla mna 🙂

jkadankova
30. júl 2013

ja som mala kocura a volal sa Ema :D

janelinka
30. júl 2013

naša Ema má dva roky 😉

henikav
30. júl 2013

ahojte maminky Emmusiek, aj my sa pridavame. Nasa Emmka bude mat o par dni 4 mesiaciky 🙂

aluchm
30. júl 2013

My mame 10 mesacnu Emmku

ivushqa
30. júl 2013

ja mám doma 16 r. Emku- keď sme my dávali toto meno, ešte bolo dosť raritné a potom sa to začalo.....

mirka_aa
30. júl 2013

aj ja mam Emu 🙂 ani som nevedela ze je ich tolko kym som to meno nevybrala,prosto sa mi paci 🙂