Mám 21 a nemám kamarátky

25. júl 2021

Ahojte možno je to trápne ale neviem ako si nájsť kamarátky. Podstate nemám žiadne. Ako decko som žila v zahraničí a keď som sa s mamkou vrátila uz ako dospelá všetky kamarátky z detstva už bud žili v zahraničí alebo mali už svoje kamarátky. Mám prácu mám kolegyňe a vychádzame dobré ale mimo práce sa nevidíme. Sesternice tiež žijú v zahraničí. a cítim sa niekedy tak osamelo aj keď mám priateľa a svoju rodinu.a ďalší problém bude v Tom že chceme mať svadbu a ja nemam koho si dať za družičku. Jedine jednu z sesternic ale kto vie aká bude vtedy covid situácia. Mozno je to aj tým že som mladá mám 21 a na diskotéky nechodím ani do barov sa opíjať. Možno som nudná. Viem že asi mi nepomôžete ale chcem som to dostať zo srdca

kacicka1123
25. júl 2021

Ahoj,napíš mi do správy ak chceš ,mám taký istý podobný problém ,ale aj životnú situáciu.

123sofia123
25. júl 2021

Kludne napiš aj mne 🙂 kde byvas?

bosorka2302
25. júl 2021

ja som take ozaj kamosky spoznala az v praci ako 29rocna. Dovtedy tiez to bolo ako ty spominas. Ale tak je to fajn, jednu mam na zalovanie ta ma vie pochopit, dalsie dve mam na kavickovanie a turistiku.

thereisabear
25. júl 2021

Ja som mala za družičku manželovu kamarátku, aj to som ju predtým takmer nepoznala. Bolo to v pohode, nemala nejakú špeciálnu funkciu, iba stáť za mnou v kostole 🙂
Inak tiež nemám veľa kamošiek, na strednej aj výške som sa bavila s pár spolužiačkami, no po škole tie vzťahy vyšumeli. Teraz mám asi 3 kamošky s ktorými máme podobne staré deti, tak cez ne sme sa dali dokopy.

spadnutaslivka
25. júl 2021

kľudne napíš, ale na osobné stretnutia to asi nebude, keď nevieme, odkiaľ si. Kamošky sa najlepšie hľadajú na miestach, kde máte spoločné záujmy. Máš nejaké koníčky? Na kurzoch a tak. Lebo ak si nerozumieš s kolegyňami, čo máte aspoň prácu spoločnú, tak neviem, podľa čoho iného hľadať ako záujmy. Inak pomaly vitaj v dospeláckom svete, kde už sa nedá udržiavať XY kamarátstiev. Proste ich budeš mať pár, ktoré budeš časovo stíhať a hlavne zistíš, že 3 super kamošky sú viac ako 30 "cenených známostí"... Proste nejde o kvantitu, ale o kvalitu. A to sa proste buduje. Ale aj tak treba najprv začať ;) Takže ako vravím, kľudne mi napíš správu, keď chceš pokecať ;)

bennn
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nika3136
25. júl 2021

Po strednej som sa prestahovala uplne mimo domova, niekoho som spoznala v praci, ale najlepsie sa mi teraz zozmamuje na ihrisku skrz deti 🙂 druzicky neries, nie su podstatne, na svadbe sa hlavne zabavte

mimka1402
25. júl 2021

Ahoj, tiež mám 21, ak chceš kľudne sa mi ozvi.😀 Sama som ťažký introvert, takže rozumiem, že niekedy je to ťažké.😊
Ja ti, ale rozumiem mne kamošky v okolí otehotneli a nemalú veľmi čas, alebo sa vydali mimo môjho mesta, a už sú mi viac vzdialené a zároveň s kamošmi, ktorí sú single, ale tak opijať sa každý piatok na diskotéke ma tiež nebavilo. Skôr iba dobrá káva či dobré jedlo je na nezaplatenie.😄

nikk3y
28. júl 2021

a to som si vždy myslela že som ka divná 🤣🤣🤣🤣

mimka1402
28. júl 2021

@nikk3y Čo je na tom divné?