Mám 19 rokov a hľadám kamarátku/kamaráta na písanie

lucka2001
12. aug 2021

Ahojte, hľadám si nejakú parťáčku alebo aj parťáka...proste ľudí, ktorí sa cítia sami, a chceli by si pokecať a popísať. Onedlho mám 20 rokov a môj problém je ten že nemám žiadnych kamarátov :( V detstve som mala aj celkom kamošov , chodili sme vonku no postupom času keď prišla puberta, bolo ich stále menej a teraz nemám vôbec nikoho. Som dosť špecifický typ človeka . Proste neviem komunikovať s niekým iným , neviem o čom sa s tým druhým rozprávať no neskôr až keď s tým človekom už nie som tak mi napadne čo všetko som mohla povedať. Nechcem už takto žiť že všade som sama, ako keby som vyžarovala niečo čo druhým dáva impulz aby sa so mnou nebavili :( Vždy sa pýtam , prečo práve ja ? Prečo ja nemôžem mať veľa kamarátov ako niekto? Prečo žijú taký ľudia s ktorými sa nikto nechce baviť ? Nechápem . A určite to nie je o vzhľade ale o mojej povahe . Niekto ma berie aj ako introvertku lebo som vždy sama, ale ja sa s nimi nestotožňujem proste nechcem ňou byť ale neviem ako si nájsť ľudí s ktorými by som si rozumela. Dnešná mládež iba pije, fajčí, a to teda nieje môj štýl. Veľmi sa bojím že budem v živote sama a že nikto o mňa ani len nezakopne :( Nechcem aby som tak dopadla. Nemá alebo nemal niekto podobné problémy? Necíti sa niekto odstrčený od spoločnosti?

▲ INZERCIA

paulinka17
12. aug 2021

@lucka2001 ahoj, kľudne mi napis, mam podobne pocity :D

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marysa21
12. aug 2021

Ahoj také sme tu viaceré kľudne napíš.

ella_price
13. aug 2021

Prečo MK? Veď na FB existuje nespočetne veľa skupín, ktoré sú vyslovene na zoznámenie 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

nikola_12345
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katuska147852
30. jan 2022

pokojne sa ozvi, mám podobný problém

dodiss
1. okt 2023

Kľudne mi píšte hocikto ja sa rád zoznamujem 🙂 a viem aj dosť pomôcť a poradiť v mnohých veciach ak dakto niečo potrebuje 🙂