Mám 14 rokov a bolia ma prsníky

lenka181818
13. okt 2017

Ahojte mám 14 a prsniky ma uz par mesiacov mesiace neboleli a pred takymi 4-5 mesiacmi som mala prvý menzes no znovu ma zacali bolet.. tento mesiac som menzes este nedostala mala som iba hnedy vytok a menzes mi uz mešká... poradte prosím (tehotna urcite niesom) dakujem

danyb
13. okt 2017

navštív gynekológa, možno to len súvisí s tvojím cyklom a fázou cyklu v ktorej sa nachádzaš, napríklad PMS syndróm alebo je to iný zdravotný problém a na to ti dá odpoveď jedine tvoj lekár, v každom prípade by si sa s týmto problémom mala v prvom rade obrátiť na tvoju mamu alebo osobu, ktorej si zverená a nie to riešiť tu s cudzími ľuďmi.

bale1rinka
13. okt 2017

@lenka181818 bože keď som ja mala 14 tak som to vôbec neriešila, veď si iba začala, menzes sa ti ešte len upravuje a pokiaľ nekrvácaš veľa,bolestivo a hocikedy aj mimo cysklu a nemáš sex tak nevidím problém...💃

0silvia0
13. okt 2017

@lenka181818 tvoje telo sa len hormonálne rozbieha, vylaďuje, zvyká si na hormonálne zmeny. Telo nie je stroj a nepravidelný menzes je v takomto veku úplne normálny, takže nestresuj a ani nemusíš hneď letieť k lekárovi, nechaj svojmu telu čas nech sa pripraví na to, na čo sa pripraviť má...

l3yla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz