Málo ľuďom sadnem ako človek

15. okt 2022

Už som na to prišla . Malo ľuďom sadnem ako človek . Veľa som sa tým trápila no teraz mi to je úplne jedno ked vidím aké zlo je všade. Nemám kamarátky,v škole som bola utiahnuta .. snažím sa po svojom ako viem. Mám muža deti a občas si neverím ale to už asi nezmením. Veľa som ľuďom pomáhala ale prestala som. Nic sa mi nevrátilo iba ak tak intrigy

mima1991
15. okt 2022

Odporúčam založiť si denník, ak sa potrebuješ vypísať

luccija
15. okt 2022

Asi si introvert, alebo si neveris, ale to neznamena, ze si zly clovek.Rob tak, aby si sa ty citila dobre nemusis sa druhym zavdacovat dobrosrdecnostou, pomahanim

macikovaiveta
15. okt 2022

Nemusiš všetkým sadnuť , ani sa im zavďačiť nie si predsa čokolada 😀choď si a rob podľa seba po svojom ✊

asia83
15. okt 2022

A?

tarvika
15. okt 2022

Aj ja som zvláštna. Ale mam ľudí, ktorím moja zvláštnosť vyhovuje. A hlavne je, ze to vyhovuje mne.

0silvia0
15. okt 2022

Kazdy je svojim sposobom zvlastny a nesedi vsetkym...

hilda08
15. okt 2022

Ja mam par kamarátok zo ZŠ a odvtedy som nesadla žiadnemu inému človeku len mojmu mužovi 😅 ani na strednej, ani na vysokej, ani v práci, ani na žiadnych aktivitách s detmi som si nenasla žiadnu kamarátku, aj ked som sa snažila dost očividne sa mi “zabudli” ozývať 😀 a co? Je mi zle z tohto chorého materiálneho sveta, málokto by bol stotožnený s mojim názorom na vela veci, a naco by mi bol taky clovek, ktorý mi do tvare pritakáva a za chrbtom ma kritizuje?

doriiis
15. okt 2022

A? Teraz co?