Mall - reklamácia

sabca_m3
11. jan 2023

Reklamoval niekto nejaky spotrebič z MALL? Kupili sme digestor a nie lacný ale dali nam pokazený, dali sme ho na reklamáciu ze do 2 týždňov nam dajú vedieť. Môžem vyžadovať pri reklamácii novy digestor a nie opravovany? Nechcem opravovaný ked sme ho nepouzivali ani len den. Ďakujem

simonah73
11. jan 2023

ja som reklamovala svoj posledny nakup u nich. objednala som si monitor a poslali mi telku, len tak v original obale len na to capli nalepku s adresou, pozadovala som nazad peniaze, pretoze ten monitor som si musela kupit inde ked som nechcela cakat na novy od nich kym oni mi poslu nazad peniaze a potom si ho tam znovu objednat, pravdupovediac si to uz velmi nepamatam, bolo to uz davnejsie.

qetka
11. jan 2023

@sabca_m3 za reklamaciu ti nemusia vratit peniaze. ani dat novy tovar. Ak by ste ho vratili do 14 dni od kupy odstupenim od zmluvy vratia vam peniaze. Ale ak ste reklamovali, tak zavisi od moznosti a dodavatela, co urobia. Vymena za novy tovar, ale oprava- je to na nich, alebo bratenie penazi (ak prve dve moznosti nevedia riesit).

sabca_m3
autor
11. jan 2023

@qetka bili sme to vrátiť nakolko sme si zaskrtli pri platbe ze predlzujeme vrátenie do konca januara v ten den nam este povedali ze na druhy den sa nam ozvu, co sa nestalo. Zavolali sme tam my, tam nám povedali ze vyjdarenie bude do dvoch týždňov na nete pisu 30 dni. Potom som casto hore -dole po nete čítala recenzie ,( ani tovar ani peniaze nedaju,) tak az ma pot zavial🫣😁 nevidim dovod aby nam dali opravovaný ked my sme kupovali nový a dali sme nie male peniaze zan tak chceme novy , ved sme ho ani nestihli používať. Len neviem co bude ak nam odmietnu dat novy ze co potom ci to ma nejaky vyznam ale opravovaný nechcem

liusa82
11. jan 2023

nám dneska mala prisť taká mini ručná akumulátorová pílka.A prišlo všetko až na baterku takže bez toho je nám to akurát tak na dve veci.Neuplná objednávka.Nechápem asi to tam nikto ani nekontroluje.Prvý krát sme odtial objednali a aj posledný.Nám to kázali všetko pofotiť a poslať emailom a že to vyriešia.Som zvedavá ako

sabca_m3
autor
11. jan 2023

@liusa82 no trpnem, lebo celu domácnosť - spotrebiče som nakupila na mall. Zajtra idem vsetko odbalovat a skusat či všetko ide. 🤦

3petka
11. jan 2023

@sabca_m3 na mall mám ťažké srdce. Uvidis ako to vyriešia. Ja som si ešte v novembri objednavala tovar do dnešného dňa neprišiel, hlavne že je zaplatený. Chcela som objednávku stornovať ale vraj sa nedá lebo už je u dopravcu a ak chcem nemam ju prevziať a tak mi vrátia peniaze. Teraz som sa nasrdila a kontaktovala dopravcu že kedy to teda doručia aby som to mohla neprevziat. Tak oni nič na doručovanie od mall nedostali (aj napriek tomu že mall trvrdil že áno a budú doručovať) Takze som im tuto info od dopravcu posunula a som zvedavá na vyjadrenie.

sabca_m3
autor
11. jan 2023

@3petka jezis keby viem skor tak tam nekupujem nic. Snad sa ti dostane do ruk tovar lebo čoraz viac zle recenzie čítam

liusa82
11. jan 2023

@sabca_m3 no všeličo objednávam cez net kade tade aj z Ali a toto sa mi stalo teda prvý krát.Hlavne že aká reklama beží v telke na nich.Ja som zvedavá či nám tú batériu dopošlú alebo čo vlastne spravia

3petka
11. jan 2023

@sabca_m3 ja som z nich mala vždy taký divný pocit. Ale tak skúsila som. No už nikdy viac. Aj muž včera niečo pozeral že dobrá cena, tak som ho hneď stopla že nech ani nerozmýšľa…

sabca_m3
autor
11. jan 2023

@3petka no ajja som mala také divné pocity ale dala som tomu šancu...som unich nechala 5tisic € za spotrebiče z toho len ten odsavac stal tisicku🤦 nebudem vedieť ani spat. Hned ráno idem skúšať veci