Mali ste už niekedy Toxic friend?

31. júl 2020

Ahojte,mali ste niekto už “toxic friend”?Ako sa to prejavovalo a ako to nakoniec skončilo? Ďakujem

caroline_
31. júl 2020

ahoj, ano mala, a nie len jednu taku kamosku, prejavovalo sa to tak ze som proste citila ze ked nie som s nimi tak ma ohovaraju, vkuse som "musela " robit to co chcela ona, citila som sa vycerpana ked som od nej odchadzala a nechcela som sa s nou stretavat :D a skoncilo to tak ze som sa prestala ozyvat, odpisovat atd,..ale to bolo davno, mala som 17 rokov a teraz by som to riesila inak :D

autor
31. júl 2020

@caroline_ ako by ste to riešili teraz?

caroline_
31. júl 2020

no v prvom rade by som sa uz ani s takou osobou nestykala, a ked uz, tak by som jej asi povedala zoci voci ze nech sa nehneva, ale necitim sa v jej pritomnosti dobre a nase priatelstvo nikam nevedie..neviem no...napis aky mas ty problem s toxic friend

sunny8
31. júl 2020

Takých ľudí som.odstrihla 😁 nemám rada keď ma niekto do niečoho tlačí. Ja som taký človek (taká som a kto chce byť v mojom živote to musí rešpektovať) že sa odmlcim aj na dlhšie ale nie preto.ze mi na vzťahu nezáleží ale preto že mám periody keď túžim byť sama. Neviem od čoho to závisí a neviem kedy to príde ale proste ten človek by mal akceptovať že nebudem písať 24/7 .. mala som naozaj toxického kamaráta. Vyžadoval aby som bola nonstop online posielala mu nonstop fotky videá a všetko možné neskutočne ma to vyšťavovalo keď som nebola online hneď spŕška nadávok. Jednoducho som ho vymazala zablokovala a toľko vyhral. Alebo mala som jedného priateľa je zubár má aj dosť peňazí aj zaujímavý život ale dusil ma. Mám rada kontakt s ľuďmi ale odtiaľ potiaľ. Mám svoju hranicu a za tú nesmie nikto bez povolenia. A keď ju dakto presahuje a tým má obťažuje tak to už riešim. Nenechám sa vycuciavat

miadi
1. aug 2020

Niekolko ., prejavuje sa to tak ze ty mas toho cloveka zabavat ked mà nieco lepsie vykašle sa na teba inak ty z neho nic nemas iba on z teba vycucne energiu vsetko je to “ja ja” len berie a nedava spet a ked aj da tak len omrvinky. Chce aby si mala cas pre nu ked si zmysli mas vsetko nechat tak a byt tam pre nu. Chce Ta manipulovat tahat za śpagatik chce tvoj obdiv ( hoci nie je za co) a nenapadne Ta chce zhodit zkritizovat .. alebo je to clovek co nevie normalne žit a potrebuje druhych zatiahnut do svojich negativnych sračiek. Vsetko je len o nich a tvoje problemy alebo ty je nic treba sa bavit len o nich ..vela zbytocnej dramy. Idealne co najrychlejšie vymazat zo života.

ivangeline
1. aug 2020

Mám. Aj doteraz. Ľúto mi ich je. 😂😂😂