Malé gramatické okienko

novana
9. okt 2016

Pre všetky diskutujúce, ktoré s obľubou používajú slovo hold namiesto holt
hold - úcta
holt - v češtine povzdych

dominika6
9. okt 2016

@novana
Este by sa zislo pridat oblubenu karmu...:D

acer11
9. okt 2016

a koženné 😝

obsadenemeno
9. okt 2016

@novana a bratcek/bratcekou, dropcek, prauda, dectvo, odsudzovat/odcudzovat, alymenty, uzastny, niake, sandalki nove len viprate, ties, so sinom, mylujem ho, ludckost, urobyly ho somnou, prijatel, exzistuje, kidajte namna, muz bol hlupi a teras pikame, od jak ziva, hienizmus, stamad..........

prebrate z blogu @minulin, @marcelatje

mirage
9. okt 2016

ked ta trapi len toto a nie Mi/my, uzastny, decky, omacka z koprom, neaky atd.. tak je vsetko ok 🙂

pribinak
9. okt 2016

Ale nebuďte take prísne, ved dievcata sa sem chodia "vetsiniu nieco opitat"

marica61
9. okt 2016

Mňa najviac iritujú výrazy typu: "Kebyže mám pravdu, tak ......".

bobulazelena
10. okt 2016

@obsadenemeno 😂😂😂 👍

sintra
10. okt 2016

Myslim, ze k tejto teme je tu uz niekde samostatna diskusia :D Rozoberat to je ako hadzat hrach o stenu...uroven pisomnej komunikacie a gramatiky je coraz horsia, ludia necitaju, nemaju slovnu zasobu, nemaju zautomatizovanu gramatiku.
A este ked sa nad tym niekto pozastavi, pripadne opravi, je za debila, lebo udajne to vobec nie je dolezite 😒

0silvia0
10. okt 2016

@sintra je to presne tak ako píšeš, dnes je gramatika na poslednom mieste dôležitosti 😒

sunny8
10. okt 2016

Na fb si pozrite priznania zien 😂 v kazdom prispevku sa riesi gramaticka stranka 😋 Stur sa musi v hrobe obracat ked vidi aki sme hrdi milovnici slovenciny.. Ako fakt vlastna rec a neovladame ju ani z polovice ... Od hanby by sme nemali ani vyjst z domu 😀😂😂