Malé chrobáky v kuchyni

sweetlife00
27. aug 2015

Zeny, prosim Vas mam taky problem, ze som dnes objavila pod odkvapkavacom na riad male nie ze chrobaky ale take ako husenicky velke asi cca 1mm. Odkvapkavac na riad mame umely a je polozeny na nerezovom povrchu. Musim priznat, ze dlhsie som to neumyvala a ked som sa do toho dnes pustila, prislo mi zle. Vyumyvala som to, ale chcem sa opytat ci nemate s takym niecim skusenosti, ci sa mohli vytvorit z toho ze to dlhsie nebolo umyte a bola tam stale voda z riadov alebo sa mam bat, ze to je aj niekde inde ? potraviny som vsetky poprezerala tam by to byt nemalo, dufam ze to neni uz nikde.

lilimoni
27. aug 2015

Asi sa ti tam daco vyliahlo. Skus to radsej kazdy tyzden s octovou vodou pretriet 😒 skoda, ze namas fotku, by som sa segry popytala, co sa matohu to bolo

sweetlife00
autor
27. aug 2015

@lilimoni https://www.google.sk/search?q=male+biele+húsen... tu je link ked si mozete pozriet nasla som na googli, proste uplne tak isto to vyzeralo len to bolo malilililinke naozaj cca 1mm a bolo ich viac ale len na jednom mieste v takom kruhu pod tym odkvapkavacom.. 🙂

lilimoni
27. aug 2015

@sweetlife00 a nepreteka ti ten odpad?

sweetlife00
autor
27. aug 2015

Aky odpad ? kde ?

lilimoni
27. aug 2015

@sweetlife00 pod drezom ale asi si tam mala nakvapkane od jedla a dake potvori ti tam vajicka naznasali. Treba to octovou vodou par krat do tyzdna utriet

sweetlife00
autor
27. aug 2015

Volala som mojej mame a ta mi povedala to iste, tak dakujem pekne, uz na to budem davat pozor. Dakujem pekne, len som sa potrebovala uistit ze to neni uz nikde inde. 🙂