Mala som zlý sen

25. jan 2023

ahojte, mala som divný sen o tom, že sa mi snívalo o chlpatom/osrstenom hadovi bielej farby, neviete čo to môže znamenať?

malacibulka
25. jan 2023

Ze sa mas vratit na zem a neverit na chujoviny.

kacernakokse
25. jan 2023

Neholila si si nohy? Vieš že by ten biely chlpary had bola tá noha?

viestta
25. jan 2023

Keby som rozoberala vsetky sprostosti co sa mne dokazu snivat a hladala za nimi nejaky vyznam, tak sa z toho scvoknem. Je to sen. Nic viac, nic menej.

bloger
25. jan 2023

Skôr negatívne pocity a emócie. Hady v snoch naznačujú zmenu alebo desivé veci vo vašom živote.

autor
25. jan 2023

@bloger môže to byť aj, že mám v živote falošného človeka?

bloger
25. jan 2023

je to možné

lesana25
25. jan 2023

Mojej dcére sa snívalo, že ju tatko zjedol. Mám sa rozviesť?

autor
25. jan 2023

@lesana25 to je na tebe :D

bloger
25. jan 2023

Bože baby 🙈 berte ju trošku vážne. Možno ju niečo trápi.

tykat
25. jan 2023

Ze si mas dat lahsiu veceru.

dominikamacakova
25. jan 2023

Mne sa pri prvom tehotenstve stále snívalo, že som porodila mačiatko, alebo šteniatko. Čuduj sa svete, porodila som človeka 😀

dominikamacakova
25. jan 2023

@kacernakokse 😂😂

michaela16
25. jan 2023

Interpretácia snov o hadoch a iných zvieratách je veľmi obšírna téma. Skus si to zadať do Google možno tam nájdeš svoju odpoveď 😉

deti95060810
25. jan 2023

sen s hadom - pozor na falošného človeka, ktorý ti chce ublížiť....

cakambabatko
26. jan 2023

Ja nechapem tým posmešným komentárom..Veď sa pýta na výklad/snár, niekoho to jednoducho zaujíma..Tu sa každý musí len ponižovať a posmievať za každú otázku

jana_eyre_2
26. jan 2023

@cakambabatko mna posmešne komentáre tiež zarazili, bývajú tu často otázky o snoch..,

už Sigmund Freud si myslel, že sny ukazujú naše podvedomie strachy a túžby a kedysi som sa o tú tému zaujímala a fascinovala ma..
Fakt mám pocit že úroveň ľudstva klesá, nedokáže sa nikto s nikým baviť normálne..

autor
26. jan 2023

Ozaj ľudia načo sa vyjadrujete keď je to od veci 🙃keď vám príde divná otázka tak nikto vás nenúti sa vyjadriť

kiwi3
26. jan 2023

@jana_eyre_2 tak sigmund freud vykladal sny trochu inak ako nejake pokutne snare, v ramci psychoanalyzy. a na to o tom cloveku aj nieco musis vediet. cize podla mna je to tiez smiesne/ naivne, pytat sa na nejakom fore, to je potom na urovni zajacich labiek a vesteckej gule

autor
26. jan 2023

@kiwi3 ja nepíšem, že tomu verím, len mi ide o zaujímavosť🙂

jana_eyre_2
26. jan 2023

@kiwi3 tak isto mal vytvorené snove symboly, ktoré podľa neho niečo konkrétne znamenali.. on všetko spájal so sexualitou, jeho učenec jung mal podľa mňa prijateľnejšie výklady snovych symbolov.. ano, k tomu aby človek porozumel svojim snom potrebuje dlhodobé sledovanie svojich snov, zaznamenávanie aby sa z toho dalo niečo usúdiť.. nech je to ale akokoľvek, nezdá sa mi normálne, že na každu druhu otázku ľudia odpovedajú posmesne, musia sa predbiehat kto je "vtipnejsi" príde mi to trapnejsie ako naivná otázka o ochlpenom hadovi.. samozrejme ja asi nemám zmysel pre modrokonikovsky humor ako ty 😏

stanulienkat
26. jan 2023

Ze budes mat sex s dlhym a ochlpenym..🙄

autor
26. jan 2023

@stanulienkat neviem ako to súvisí s temou 🙂

kiwi3
26. jan 2023

@jana_eyre_2 tak ja tu tiez nevidim vtipnu odpoved a ani neviem, co je modrokonikovsky humor. ale s tym jungom som to tiez chcela napisat, ze mal ovela prijatelnejsie nazory, freud mi pride, ze mal asi sam nejaky sexualny problem, ked tomu prikladal taky velky vyznam.

jana_eyre_2
26. jan 2023

@kiwi3 áno Freud mal určite nejaký problém,ktovie čím si ako dieťa prešiel, že na všetko takto pozeral.. ale zaujímavé teórie mal určite..