Mala som sen s bývalým a terajším priateľom, čo to môže znamenať?

kraska124
30. sep 2019

Ahojte!
Chcela by som sa opýtať čo znamená keď sa mi nie prvý ani druhý dokonca ani tretíkrát sníval sen v ktorom bol môj ex priateľ a môj terajší priateľ. Sen je stále o tom istom ako má môj ex priateľ hľadá a ja sa skrývam pretože sa ho bojím a vždy zavolám terajšiemu aby má prišiel zachrániť. (S mojim bývalým sme nemali dobrý vzťah, nadával mi, zakazoval mi, všade musel ísť so mnou, kontroloval má a občas bol aj nejaký ten úder no nič vážne). Bol aj sen kedy sa mi snívalo, že som s ním znova chodila no nechcela som ho, hnusil sa mi, neznasala som ho a zas som volala terajšiemu priateľovi, že chcem byť s ním a plakala som mu do telefónu. Neviete čo to všetko znamená? Mám sa báť? Mám v terajšom vzťahu niečo zmeniť? Čo mi ten sen chce povedať ?😣
Za každú odpoveď a pomoc ďakujem!

miriamik77
30. sep 2019

@kraska124 keď mávaš takéto sny, tak ešte stále sa ho v kútiku duše bojíš a nie si z toho vzťahu úplne vyliečená a preto mávaš takéto sny. Aspoň ja si teda myslím. Lebo väčšine sa ľudom sníva to, na čo myslia a čo ich ranilo.

777januska777
30. sep 2019

Je to len sen, tvoje podvedomé túžby, strachy alebo len udalosti a premietajú sa do snov. Netreba za tým hľadať žiadny zmysel.

wivienka111
30. sep 2019

nehladala by som za tym nic. je to len sen a fakt sa tym netreba nejak zapodievat, aby si si zbytocne nepokazila nieco co klape

zmysel
30. sep 2019

Mne sa túto noc snívalo s prvou láskou, s ktorou nie sme... asi 22 rokov, bola mladá a nádherná a chcela byť so mnou. Normálne sklamanie pri prebudení, do šľaka. 🙂 ☹ Len sen.

ahoj0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kraska124
autor
30. sep 2019

@zmysel tak to mi je ľúto 😒

sandrahi
30. sep 2019

toto podla mna normalne nie je, nemas v sebe este niektore veci doriesene :-/ treba aby si to vsetko v sebe uzavrela :-/

kraska124
autor
30. sep 2019

@sandrahi myslíš ako s bývalým? Asi to, že mu nedokážem to všetko odpustiť 😣

akecheta
30. sep 2019

@kraska124 Zdá sa, že ti spôsobil oveľa hlbšiu traumu než si uvedomuješ...neriešila sa to napr. so psychológom?

cacianka
30. sep 2019

je iba sen, premieta sa ti čo si zažila, veome či podvedome a nehľadaj za tým nijaké veštenie

juliet86
30. sep 2019

@kraska124 podla mna je to ptsd. post traunatic stress disorder. skus vyhladst kvalitbeho psychologa ktory ti pomoze spracovat zazitok ked si bola bezmocna obet. taky zazitok pohne so sebaobrazom a sebahodnotou cloveka. davaj si pozor

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nasasa_1
30. sep 2019

Ja si myslim, ze sa este proste necitis v bezpeci stale, ze mas aku taku oporu v tom novom vztahu ale bojis sa, ze ta novy priatel nedokaze uplne ochranit pred tym starym

kraska124
autor
30. sep 2019

@akecheta nie zatiaľ nie

dagmara17
1. okt 2019

Podľa mňa to chce ešte čas, aby si sa z toho dostala. Aby si si uvedomila komu môžeš veriť 🙂

klarik707
1. okt 2019

ja ako osobne snom nejaku vahu neprikladam. tiez som mavala taketo sny, no ako prisli tak aj odisli a vobec som na to nejak nemyslela a avobec som nehladala co by za tym mohlo byt