Mal by kuriér doručovať balík na dvakrát?

3. okt 2023

Baby poradte. Stalo sa prvýkrát dnes takto a to objednávam veľmi často. Dnes som nebola doma a zabudla som si aj mobil🤦‍♀️ mala som Zmeškaný hovor od kuriera, našla som si to pred 5 minútami. Teraz mi došla sms, že balik mám na opačnej strane BA🤦‍♀️ chcem sa opýtať, kurier by nemal 2x doručovať balik? Ak jeden deň neprevezmem, tak znova druhykrat? Naštvalo ma to a riadne.

alickapusinka
3. okt 2023

Teba naštvalo že si nemala pri sebe mobil a nebola doma. Ak viem že niečo čakám od kuriéra tak asi si mobil vezmem . Nahnevaná môžeš byť jedine na seba. Nie na kuriéra ON svoju úlohu si splnil.

janai1
3. okt 2023

záleží aká spoločnosť - SPS necháva v BalíkoBOXe

autor
3. okt 2023

@alickapusinka zabudla som si mobil. Nauč sa citat

syslik81
3. okt 2023

nemas moznost redelivery ..? podla mna musia dorucit v iny den ked im zavolas a dohodnes sa.. zakon schvalnosti ze kurier pride zrovna ked sedis na wc alebo nepocujes telefon -to sa stava .. mne casto.. a vzdy mi ho dorusili na druhy den alebo mnou vybrany den

autor
3. okt 2023

@janai1 Ok, Dakujem ale na druhej strane mesta?

syslik81
3. okt 2023

pozri si spolocnost na webe a moznost dalsieho rorucenia-iste tam bude daco spomenute

janai1
3. okt 2023

No mne to tiež už raz spravili, ani kuriér nevolal len mi prišla sms ze mam balík v boxe a úplne mimo. Ja som to vtedy neprebrala a sťažovala sa na infolinke, opätovne doručenie už zrazu sa dalo aj na adresu 😂

Keď volajú, tak sa s nimi da dohodnúť ze do ktorého to chceš dať

79viktoria79
3. okt 2023

vacsine balikov sa da zmeniť datum dorucenia,ked vies ze nebudes doma, prečo by mal niečo dorucovat 2x,? mas zaplatene dorucenie,nebude k tebe chodit zase,len preto,ze si neni doma, bohužiaľ

tamta
3. okt 2023

Ono to myslim záleží aj od balíčka, aky si eshop vyberie od prepravnej spoločnosti. Niektorí ti neposlu ani sms ci email v den dorucenia, niektorí ano. Záleží, co si vybral eshop.

ivanaks
3. okt 2023

Nie každý balík/e-shop má zaplatenú službu opakovaného doručenia. Alebo inak, ak si nemala v cene poštovného zahrnuté opakované doručovanie, tak nie je povinný tak urobiť.

belllinka
3. okt 2023

Je to tvoja chyba, tak sa neozculuj a chod si prenho. To by bol aky bordel, keby vsetko dorucoval na 2x?

mk1111111111
3. okt 2023

Citat vieme. To, ze si mobil zabudla, je Tvoja skoda- on Ti viezol aj volal 2x, si na rade Ty

luxus10
3. okt 2023

kurier ma najskor zavolat, opytat sa ci si doma, ak sa nedovola, ma volat opakovane, kym sa s tebou nedohodne...ak je to cez packetu, moze nechat na blizkom vydajnom mieste, ak iny, dla moznosti...

majlo1234
3. okt 2023

Ako ktora spolocnost, volakedy bolo aj na tri krat dorucenie. Mne bezne kurier povie, ze mi nechal balik tam a tam, ked sa mi nedovola hned rano, takze neviem

pallacinka29
3. okt 2023

odporucam podcast Kurieris od ZAPO… mne je tych kurierov uprimen luto, tak nevdacna robota robit s ludmi