Majú sny nejaký význam?

dream111
8. feb 2015

Idem sem možno s hlúposťou, no nedá mi to. Ked som ešte chodila na základnú školu mala som spolužiaka ktorého som prvé 2-3 roky doslova že nenávidela. Hrozne vyzeral a vždy len mne robil napriek, pokukoval po mne a tak. Potom sa veľmi zmenil výzorovo hlavne keď sa ostrihal. No a s nenávisti bola láska ,,detská prvá láska" ..... Ja som bola do neho zamilovaná až po uši zhruba 5 roky. No nikdy sme spolu neboli, ani nechodili ani pusa ..objatie... možno ked naozaj za ten čas to bolo raz ... Kiss. Viem že on bol do mňa zaľúbený tiež no nedal to nikdy najavo. Od vtedy je to cca 6 rokov ...ja som už vydatá mám dcérku ... a šťastne vydatá ... ja na toho ,, spolužiaka" ani nemyslím ...síce mám ho stále na Fb... kde má fotky so svojou priateľkou..... no čo sa stále deje je... že mám s ním často sny ... mne sa s ním stále sníva. Nevravím že každý deň, týžden ale aj ked len raz do mesiaca. Dnes sa mi snim zase snívalo a pred 2 dňami tiež. No sny typu: že sme konečne spolu, silno sa objímame, bozkávame, že som pri nemu a poviem mu že konečne sme spolu :/ hrúza :O ...dokonca sa mi raz snívalo že som s ním mala sex. Nerozumiem tomu .... a fakt aspoň raz do mesiaca mám sny sním. Prečo je to tak? Veď keď zaspávam nemyslím na neho :/ niekedy si na neho naozaj ani nespomeniem. Neviem či mi dáko počaroval no nerozumiem tomu. Len proste ráno vstanem a poviem si: Preboha zase sen s ním ..a ešte že AKÝ? :/ :O

miadi
9. feb 2015

co se babe chcelo to se babe snilo
sa hovori 🙂
tvoje podvedomie ti ukazuje ze mas v sebe zvedavost nad tym ake by to bolo keby tato detska laska nasla naplnenie neznamena to ze osud ti naznacuje ze by si snim mala byt..je to len o zvedavosti..
keby si ho vymazala z fb myslim ze by pomohlo mne sa niekedy sniva o ludoch z fb ked si vecer kuknem nejake ich fotky ale nic takeho typu ako mas ty len sa proste v tom sne objavia..
podvedomie si zapamata obrazok osobu a potom pri tvoreni sna si tento image pouzije..
ja mam na fb asi 40ludi stovky som vymazala nema zmysel vidiet ako ziju ludia s ktorymi sa nebavys na hlbsej urovni alebo raz za cas nestretavas a rozhodne by som tam nemala ludi len preto ze poznam ich meno a priezvysko.

janulik2008
9. feb 2015

Mne sa v určitu dobu snívalo a vzdy zo štvrtka na piatok s kamarátom s kt sme pohadaninteda on sa hneva a mam pocit ze preto sa mi s nim snivalo lebo ma dosť trapilo ze sa hneva kvôli hlupemu nedorozumeniu ale povedali sme si ze on na to musi prist sam. Hoci cloveku chýba tak je to len a nom. Ked ho vieim zakyvam pozdravim sa ved sa pozname. Takze podla mna to co človek chcw sa mu sníva aj by som si priala aby tie any sa stali skutočnosťou 🙂

petraxy6
9. feb 2015

možno máte spolu niečo nedoriešené 🙂

nicoletha
1. apr 2015

Ahojte , viete mi niektorá popísať , co znamená sen s mojou nebohou krstnou mamou ? Bola v ňom neskutočne krásna , rozprávala sa so mnou , ale už neviem co ... Sa mi zdá že mi povedala akýsi názov firmy ! Preto som zaskočená , lebo zevraj mŕtvy v sne nikdy nerozprávajú a ja neviem co si mam myslieť... :( potom sa na mna kukala ďalekohľadom a ja som letela do výšky ... Co by to mohlo znamenať ? Dakujem moc pekne 🙂

klaudinka363
11. sep 2018

Zdravim, už neviem ako,tak poprosím o radu.
Už veľmi dlhú dobu sa mi sníva o kamarátovi, ktorého poznám veľmi dlho. Medzitým som sa vydala a mám dieťa. V sne sa mi to zjavuje akoby som toho ľutovala,že som si nevybrala ,,jeho,, ale terajšieho muža, pričom som sa v skutočnosti rozhodovala medzi ním a terajším. Bol o niečo mladší, všímal,si ma. Narozdiel od muža, ktory to berie samozrejmostou, že city sa nemusia dávať najavo. Ked sa mi sníva, cítim že som šťastná. Nieže v skutočnosti by som nebola, ale keď sa zobudím, cítim sklamanie a smútok.prosim pomôžte.

klarissa25
11. sep 2018

@klaudinka363 je to len sen, nemôžeš si to tak pripušťať, nemá to žiaden iný význam...