Magnetky - mám záujem o tieto na výmenu

edithp
11. mar 2019

Baby mam na výmenu magnetky.
Ja potrebujem už len Wendigo, Mantikoru, Tungunsky meteorit.
Vymením, ja mam tieto, čo vidíte na obrázku. Pošlem aj poštou. Ďakujem. Ak by niekto mal, bola by som rada.

pukavica
11. mar 2019

Juuuj skoda, tieto vsetky mame. Kocky chcem sa inak spytat, aj vo vasich mestach ste mali v kauflande vypadok tychto magnetiek?

edithp
autor
11. mar 2019

@pukavica áno, vôbec nemali jeden čas, asi týždeň nemali, potom im až prišli.

evalin88
11. mar 2019

No mi sme ich dostali ale maly je na ne malinky+ kaufland mame fest daleko od domu takze mi na tom neako extra nezalezi svagrina ich doniesla raz a odvtedy nic.. idem jej napisat ci ich este zbierame lebo myslim ze tie 2 mame

edithp
autor
11. mar 2019

@evalin88 bola by som velmi rada, ak by ste ich mali, kludne aj na výmenu. Ja nemám problém poslať poštou tie ktoré potrebujete. 🙂

evalin88
11. mar 2019

@edithp ja neviem ktore potrebujem.. kedze ich malemu nezbieram ja ale svagrina.. skusim jej napisat ktore ma. Opytam sa a dam vediet.. moj maly ma rok cize neake msgnetky neriesi..

evalin88
11. mar 2019

Dohodli sme sa ze vam spravime radost dajte do ip adresu a dohodneme sa 😁

madono
11. mar 2019

@edithp ahoj, mohla by si mi rezervovať Tikoloshe a Ľadový červ, tieto nám chýbajú. Po 17:00, keď prídem z práce tak pozriem či m s máme na výmenu. Ale ten meteorit máme na 90%.

edithp
autor
11. mar 2019

@evalin88 ste veľmi zlata, ďakujem 😍

edithp
autor
11. mar 2019

@madono jasné, odložím. 🙂

madono
11. mar 2019

@edithp ahoj, tak máme len to Wendigo, ale nebola by si taká láskavá a za malý úplatok by si nám neposlala obidve (Tikoloshe aj Ľadový červ)?

edithp
autor
11. mar 2019

@madono samozrejme. Napíšte mi ip

bebitobi
18. mar 2019

AHOJTE ja mam na predaj tieto magnetky s Kauflandu,1 ks za 0.70€ ,,, Spookies-strašidla,,,,
Kraken,Adlet,Bunyip,Japonske more-kamajtači-jorogumo,Tasmánsky diabol,Múmia-Anubis-nasnas,Viking,Nessie,Impundulu,Lesovik,Ninki Nanka,Bermudsky trojuholnik-lod duchov ,Corpo Seco,Yeti,Drakula-meduza-stredozemne more,Ľadový červ,Olgoj chorchoj,Tornádo,Wendigo,Vlkolak-korzar-býk....

veva_f
7. apr 2019

Ahojte,kupim mapu Spookies.Mate niekto?

vilma7
22. apr 2019

Nam treba este bultungin, adlet, big foot, wendigo, osweltske ufo, kraken, yara ma yha who...na vymenu mam inych 22 druhov.

hanicka78
30. apr 2019

@vilma7 ahoj, máš aj niečo na predaj? Cena za kus?

vilma7
30. apr 2019

@hanicka78 tasmansky diabol, leviatan, sialeny zlatokop, baba jaga, kamajtaci, bigfoot, mayska pyramida, la Uorona, saman, bermudsky trojuholnik, lesovik, bixi, rosweltske ufo, udolie smrti, po 0.30

vilma7
30. apr 2019

@hanicka78 mame este aj yeti. Ak vam treba niektore, napiste co najskor, zajtra odchadzame zo svk.

hanicka78
30. apr 2019

@vilma7 zoberiem Bigfoot, Bermudský trojuholník a La Uorona,obyčajne stačí.

hanicka78
30. apr 2019

@vilma7 ano, aj Yeti si prosím

hanicka78
1. máj 2019

@edithp ahoj, máš niektoré aj na predaj alebo len výmenu? Cena? Ďakujem

adamika
10. jún 2019

Zhanam LEVITAN, WENDIGO a ROSW.UFO!!!