Mágia, veštenie v Bratislave

ghost253
14. jan 2018

Odporúčite niekoho, chcem sa zúčastniť Magického rituálu, ani nie veštenie z kariet, skor rituál na zlepšenie života, alebo vyvolávanie ghostow? Bratislava

lindusss2016
14. jan 2018

Na zlepsenie zivota odporucam nieco so.sebou zacat robit...

katharines
14. jan 2018

To "zlepsenie zivota" myslis duchovne, dusevne a telesne problemy a trapenie, ktore z toho na 100% vyplinu? Tuzba po duchovnom je prirodzena, ale ides opacnym smerom. Nudis sa?

obsadenemeno
14. jan 2018

ze "ghostow"....... 😂😅😨😀😝😲

aniatko
14. jan 2018

Šibe ti?

alami
14. jan 2018

Môžeš si tým naopak veľmi uškodiť. Otvorit cestu Zlému do tvojho života. Cesta späť je ťažká.

montemotherone
14. jan 2018

@ghost253 ak chceš zmeniť svoj život, mám jeden 100% ný recept.... Zmeň ho! 😉
A radšej sa pomodli. Ak už túžiš po veciach medzi nebom a zemou. Uvidíš ako ti to pomôže 😉

ghost253
autor
15. jan 2018

Boh vam da len niesť kríž,,, hej, modlim sa, vse dodrziavam roky, nehreším,,, a furt som len zavreta od okolia

adam1238
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elisebah91
9. aug 2021

@ghost253 Boh vam da taky kriz ktori unesiete, kazdemu iny, kazdy ma ine danosti, schopnosti,slabosti....cesta, ktorou rozmyslate ist/magia, okultizmus/ je zo zaciatku velmi osozna,prospesna ba vyzera ze vyriesila vas problem, ale iba na oko, z casti na povrch vam dala krasnu zaplatu ale do hlby nic nevyriesila, ba priam rozhadzal a ublizila vam. Casom po roku, rokoch sa zvknu po takychto praktikach objavit nasledky, ktore nemusite s tym davat do suvisu, lebo ste uz zabudli ze ste nieco take podstupili. Depresie, manio-kompulzivne poruchy, uzavretie sa, hnev ktory nema vysvetlenie, nenavist, zavislosti, nespavost...moze to prejst aj do zdravotneho stavu..nieco sa urobi a medicina vam v tom nebude vediet pomoct.
Ak sa da, ruky prec od takychto veci, procedur a pod.
Som obycajna matk na MD, zijem s Bohom a viem ze On je lekar, netreba sa bat bolesti ak vas nieco trapi. Treba mu uprimne zverit vas problem a nechat ho konat s tym ze to bude aj boliet. Predsa vam nekvapne dezinfekciu na hnisavu ranu, neobviaze vam krvave koleno..najskor musi hnis vycistit, krv umut a osetrit....a to boli..aj v duchovnej sfere...no len na ciste miesto moze podat liecivo, tak aby zabralo a zahojilo.
Rozhodujte spravne, rozhodujete o svoje buducnosti(aj tej kratkej pozemskej ale hlavne vecnej)

katharines
9. aug 2021
tony128
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evasvecova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz