Mačky a deti

11. jan 2023

Ahojte,ti čo máte mačičky v byte ako ste zabránili malým deťom strkať prsty do toalety? Ďakujem.

roja01
11. jan 2023

Toaleta na balkone, alebo zaistene dvere do miesta kde je, aby sa pretiahla iba macka. Pozor na rozne parazity. Aj ked je odcervena, moze mat... to si myslim (nie len ja).

lija22
11. jan 2023

tiez som dala zachodik do miestnosti, kam deti nechodia ( kocur si vie sam otvorit dvere kluckou)

janagem
11. jan 2023

My máme pre mačky skrinky na wc a do nich sa dieťa nedostane

autor
11. jan 2023

@janagem nemáte foto pre inšpiráciu?

janagem
11. jan 2023

Takéto lavice napríklad 🙂 alebo potom vyslovene biele vysoké skrinky, kde mačka vyskočí na vrchnú policu a v spodnej spí - tie viem odfotiť zajtra, lebo dnes už nechcem rušiť ľudí v dome :D

autor
11. jan 2023

@janagem ďakujem to by mi pomohlo a to vám prispôsobil stolár ?

janagem
11. jan 2023

Vôbec nie. My sme si kúpili skrinky ktoré nám vyhovovali(také tie lacnejšie z jysku alebo Mobelix) prípadne starý nábytok prefarbili a vyrezali diery z bokov vo výške a veľkosti, ktoré nám vyhovovali pre mačky🙂 do vnútra sa dajú dat krásne spodky z toaliet. Vyzerá to celkom ok a napriklad toaletu čo máme v kúpeľni vyzerá ako obyčajná kúpeľňová skrinka akurát odsunula trosku od steny, aby mačky vošli dnu.

V spalni Mamr napríklad vysoké zásuvky spodné urobené na podobný spôsob, akurát sú vysuvacie - len to sa nám malý učí otvárať :D takže tam zasa máme ešte špeciálne zasekavania

lukino2000
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sundew
11. jan 2023

Ziadno. Toaletu ma v izbe kam moc maly nechodi a nema ani dôvod tam byt,a ked tam par krat skúšal pchať prsty tak som mu vysvetlila ze sa to nerobi.

kiki68
13. jan 2023

Podla mna ta automaticka toaleta, co sa sama cisti a neda sa tam velmi pacht ruky je idealna

kiki68
13. jan 2023

@roja01 macka zijuca v byte a vet osetrena nema mat ake parazity. Kde by to nabrala. Ani my nemame v sebe skrkavky a neviem co, vdaka hygiene a lekarskej starostlivosti. Nie sme v stredoveku. Tie macky tiez ak nie su vonku, tak su proste chranene