Mačka nechce už 5 dní jesť

alzbeta44
24. okt 2021

Macka Mi uz 5 dni nechce jest sem tam si da sústo ale viac nic .
U Zvelilekara sme boli v patok urobil jej bežne vyšetrenie zevraj je v poriadku ze to moze mat zo stresu , dal nám konzervu ktorú papáju aj zvieratá po operáciách a problémoch zo žalúdkom ale ani tu neziedla ……

ancovicka21a
24. okt 2021

@alzbeta44 je to bytová alebo vonkajšia macka?krv jej doktor nebral?vyprazdnuje sa?pije?

maria1989
24. okt 2021

@alzbeta44 chod k inemu veterinarovi. Macka nemoze byt bez jedla, zomrie ti. To nie je clovek, ze vydrzi bez jedla, zacnu jej odchadzat organy.

jaja20
24. okt 2021

Určite k inému doktorovi,ja nechápem, ako to,že to nedokázal inak riešiť...napr. infúziami.
A ako mačička vyzerá? Chudne? Je apatická? Neviem si predstaviť, že by som našich miláčikov nechala tak dlho trpieť... 😢

margaretka_
24. okt 2021

A aj realne ma nejaky stres?
Inak naozaj macicka nesmie dlho hladovat. Zajtra by som sla zas...

lenka_xy
24. okt 2021

Tu nestačí bežné, ale je nutné spraviť komplexné vyšetrenie. Teda komplet krv, moč, RTG, USG... A určite buď infúzie alebo kŕmiť striekačkou/sondou, podľa toho, aký problém ukážu vyšetrenia. Treba nájsť hlavne dobrého veterinára, to je základ.

pepek11
24. okt 2021

Okamžite hoďte k inému veterinárovi. Má mačička stres? Máte doma novú mačičku? Sťahovali ste sa? Premiestnili nábytok? Ak nie, treba zájsť k inému veterinárovi a hneď ráno!

alzbeta44
autor
24. okt 2021

@ancovicka21a Vnútorná Mame ju iba vnútri .
Strasne Sa bojim ze sa jej nieco stane este aj víkend do toho padol nemáme tu ani ziadnu 24 hodinovú kliniku .
Vyzera Byt vyčerpaná trosku vecer popapala ale to je strasne malinko , vsimla som si ze sa všetkého ľaká , nieco šuchne a ľakne sa .

alzbeta44
autor
24. okt 2021

@alzbeta44 Teraz Takto lazka ale neviem čím to moze byt , rano utekáme doktorovi .
Kolko Jej tak bude stačiť aby sa znovu navykla papať ?

macekovam
25. okt 2021

@alzbeta44 a koľko ma rokov?

alzbeta44
autor
25. okt 2021

@macekovam 1Rok

zdrsjsjiwwi
25. okt 2021

Ahoj, tak ako cica? lepšie?

olivia1425
25. okt 2021

@alzbeta44 treba spravit krv a ako pisu dievcata vyssie ist k inemu veterinarovi
Nas tiez odmietal zrazu jest nakoniec to boli zuby ktore ho boleli

alzbeta44
autor
25. okt 2021

@olivia1425 Boli Sme neska brali jej krv robili röntgen dali jej infuzku výživné setko ze ma v poriadku dobre výsledky nevedia co jej je ale domo jej este nespravili dali jej sedatíva a teraz je úplne mimo po nich lezala z otvorenými očami ani nemrkala a teraz uz 2 hodiny chodí a ma priotvorenu papulku neviem preco

alzbeta44
autor
25. okt 2021

@alzbeta44 *sono

zdrsjsjiwwi
25. okt 2021

@alzbeta44 😔😔skuste ineho vet.

bmuller
25. okt 2021

@alzbeta44 Chudatko 😽 skus jej dat pooblizovat aspon nejake zele alebo stavu z konzervy/kapsicky, nech do seba nieco dostane, mozno sa trochu rozje. Alebo skus jej to poobtierat okolo papulky, mozno sa zacne oblizovat a zachuti jej...