Mačka bez jedla a vody 2 týždne

4. dec 2022

Zmizla mi macka na 2 tyzdne a dnes sa nasla zatvorena u suseda na povale. Nemala tam pristup k jedlu a vode. Je vychudnuta a oslabnuta. Inak sa zda byt v poriadku. Najedla a napila sa. Prosim o radu ci normalne jej mam davat jedlo ako predtym a ci navstivit veterinara. Dakujem pekne

viestta
4. dec 2022

hlavne ju treba krmit v malych davkach, pretoze by jej to mohlo uskodit. Castejsie a velmi kvalitne krmivo. Vodu kolko bude chciet a drzat ju v teple, kym sa zmatozi.

pribinak
4. dec 2022

Zajtra zavolaj veterinarovi. Možno dá nejaké lieky či navrhne niečo

autor
4. dec 2022

@viestta dakujem, zjedla trosku, nie vela, kocur jej prisiel pomoct s jedenim, tak nestihla vela.. mala zaslzene oci, po utreti je to ok, asi plakala od stastia ako ja

autor
4. dec 2022

@pribinak zavolam pre istotu, dakujem

janulik2008
4. dec 2022

Choďte s ňou k vetovi, on už poradí ,😉

viestta
4. dec 2022

naozaj jej davaj malicko jest a nieco fakt kvalitne. Vola sa to otrava jedlom po hladovke a moze to mat horsie dosledky ako samotna hladovka.

ninka297
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aandrea9
4. dec 2022

Išla by som k vetovi, možno by jej dobre padla infuzia.

sense
4. dec 2022

Zajtra zavolaj veterinarovi. Zatial nech ma pristup k cerstvej vode a zradlo...

lucia147852
4. dec 2022

Určite veterinár. Mačka nemôže hladovat, lebo jej začnú odchádzať ladviny. A jesť len po troške kvalitnú stravu. Masovú. Žiaden felix a také

janagem
4. dec 2022

Určite vet a infuzka. A tak skoro ako sa bude dat

som_realistka
4. dec 2022

Jedlo po maličkých dávkach, k vode nech ma prístup kedy kolvek, ale sleduj ci pije a ci to nevyvrati, ,ale pre istou aspoň kontaktuj veterinára, možno treba is na infuziu, kvôli dehydratácii.

autor
4. dec 2022

Dakujem, zatial vyzera v poriadku, aj ked vychudnuta a vysilena, zajtra pojdeme k veterinarovi