Mačacie chlpy na oblečení

luciab987
4. jún 2021

Ahoj, kto ma doma micky, ako davate prec chlpy z oblecenia? Mam susicku, mam ten lepivy rolovac, pocula som ze su take gulicky a da sa to k pradlu do pracky. Poznate, funguje? Lebo uz aj ked operiem, muzove cierne tricka su samy chlp. Vdaka

sjuzi
4. jún 2021

Ahoj, tie guličky som kúpila na ali, ale vôbec to nepomáha, mačky sa s nimi hrajú teraz 😀. Mne pomáha mačky raz do týždňa dobre vyčesať furminátorom a tak každý druhý deň ich prečešem aj normálne. A lepivé valčeky mám, odporúčam tie gumené, čo sa dajú umývať - mám z Pepca.

luciab987
autor
4. jún 2021

@sjuzi super tak tie valceky pozriem. My mame dvoch, druhy je dlhosrsty a s jeho prichodom enormne vzrastol pocet chlpov na obleceni 🙂, aj furminator mame, ale ono nam to to uz tak nejako vsade lieta. S tym jasne ze ratame, len manzel 'mrnci' kvoli trickam.

kittykat22
4. jún 2021

@luciab987 najdi si toto niekde https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B07PTPRJC... odporucaju to macaci milovnici. Je to opakovatelne pouzitelne a funkcne. Setri to v dlhodobom horizonte peniaze.

miriamik77
4. jún 2021

Ja síce mačku nemám, no veci z čierneho oblečenia dávam dole tým lepiacim odžmolkovačom

maria1989
4. jún 2021

@luciab987 susicka vezme dost chlpov.

luciab987
autor
4. jún 2021

@maria1989 to ano, len v lete susim na balkone. Mozno budem používať susicku len na cierne aj v lete 😁

damiana1992
4. jún 2021

Ja som. Mala 3 mačky, a pravdupovediac ak niekam idem, chlpy idú so mnou, neriešim to už absolútne

caroline_
4. jún 2021

@luciab987 nijako :D

olivia1425
4. jún 2021

@luciab987 doma uz nenosime ani nekupujeme(na doma) cierne oblecenie 🤣🤣🤣
Zarucene nieje nic aspon ja som zatial nenasla
Rolky, cesat ako pisali vyssie
A super je navlhcena gumenna rukavica

margaretka_
4. jún 2021

Podla mna sa macacich chlpov neda zbavit 😂 to je tak divny materiál. Mame teda 2 macky. A kazda ma ine tie chlpy, neviem ci to suvisi s ich farbou a este aj kazda plzne inokedy 🙈 Ale nase nemaju pristup do celeho domu, to by ma trafilo. Este je moznost prisposobit muzove oblečenie farbe macky a zrusit cierne veci 😂

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sjuzi
4. jún 2021

@viestta to vyskúšam, vďaka za tip 👍

luciab987
autor
4. jún 2021

Tak dakujem za rady, aplikujem co sa da 😃

bettie
5. jún 2021

@viestta tak toto vyskusam 😀

aandrea9
14. jan 2022

@kittykat22 máme a fakt funguje 👌