Má zmysel zapájať sa do súťaží?

1. sep 2023

Ahojte, taká blbá otázka na večer😄 zapájate sa do súťaží? Bežne vyhrávate? Oplatí sa to vôbec? Ja sa zapájam celé roky, kupujem si občas euro milióny alebo žreby, lístky do tomboly, zapájam sa do súťaží na insta, na fb, tu na MK, zdieľam, sledujem 300 ľudí, o dm boxy súťažím, na skautov sa zapájam, Niveu som zbierala, každý rok vypĺňam adventné kalendáre a nikdy v živote som nič nevyhrala 🥲 potom vidím že tu ženy vyhrajú aj každý mesiac, tak by som chcela vedieť či v tom je nejaký trik alebo proste iba nemám šťastie… asi prestanem strácať čas a peniaze a už sa do ničoho nebudem zapájať.

luccija
1. sep 2023

Iba raz som sa zapojila na podnet mojej mamy a vyhrala som televízor🙂kupovala som spotrebiče v Andrea shope a bolo treba vyplniť lístok a vhodiť do urny.Obcas sa zapojim na výstave nábytku v Nitre

balkica
1. sep 2023

Ja sem tam sa zapojím na MK, a vyhrala som tu asi 5 krát, aj na fb sa mi už podarilo asi 3 krát, so žrebmi je to už horšie , tombola asi nikdy, a raz som vyhrala lístky na koncert Anastacia 😀 Tak ťažko povedať čím to je 🤷‍♀️ Len o šťastí.

mirka193
1. sep 2023

Ja som vyhrala alebo teda vybrali ma v DM skaut, v stredu mi prišiel Dove na testovanie. To je tak všetko, tiež sa zapájam hore dole, instagram, fb ale nič.

lulu0123
1. sep 2023

My sme v predajni kde sme kupovali komplet kociar pre malu,vyhrali dalsi sportovy kociar.Dmbox som vyhrala uz 3x.Raz susene ovocie od brixproducts. Obcas sa stastie usmeje.

lugie
1. sep 2023

Ja som raz dávno pred niekoľkými rokmi vyhrala IPhone. Od vtedy nič 😂

ivette1223
1. sep 2023

Ja tiez nic. Kupovala som zreby, alebo sme dostali na vianoce, tomboly, na fb a insta, komentare zdielacky a nikdy som nevyhrala nic. Alebo blocky v jednote, sutaze napr cipsy a tak...nic 🤷‍♀️

belaanabela
1. sep 2023

Ja sa sem tam zapajam, nemám veľké oči ani vidinu vyhri len tak pre zábavu,o to vatši šok som zažila keď mi 23.12 zvonila poštárka s dopor.listom od Kaufland a darček.poukazkou 300€ (som aj zabudla že som sa zapojila ani vyhernu listinu som nepozrela veď načo 😛 není šanca vyhrať) s cigariet LM súťaž jeden kód som poslala a bola s toho ale 36.cena super kuch.noze.,.,.

luccija
1. sep 2023

@belaanabela tak to si mala vianočný darček🙂

bublinka1426
1. sep 2023

nie .

zuzuliatko18
1. sep 2023

Ja som mala obrovské šťastie, vyhrala som v súťaži balík kníh (veľmi rada čítam). Zapájam sa občas, keď natrafíme na niečo, čo ma zaujme, či už na FB alebo iných stránkach, párkrát som už dáku drobnosť vyhrala.

poppy22
1. sep 2023

mala som obdobie,ked som vyhravala sutaze kadetade...zacalo to pred rokmi,ked som vyhrala listky na premieru s nasimi celebritami a merch- piratov z karibiku+nasledna latino after party..a potom sa to nejak spustilo...volanie do radia-tam som vyhrala gril,reproduktory,knihu.listky na buena vista social club aj s cd /to ma potesilo hadam najviac/..ale aj v casopise-parfem za pribeh z nemocnice...a dokonca aj pre mojho psika velku krabicu psieho jedla aj vselijakych inych veci-za pribeh o psikovi z utulku...dokonca aj tu na mk som vyhrala nejaku kozmetiku..a potom niekde vselico,uz si ani nepamatam🙂...potom dlhooo nic..a teraz v januari som zas vyhrala kozmetiku v jednom online klube...takze skusaj...ja tajne dufam,ze raz nieco vyhram v zarabaj usami na funku,to teraz potrebujem najviac😂 -ale z principu posielam len jednu sms,no😂...takze da sa..ale pri sms-sutaziacch,zrebovani je to tazke...skor je sanca,kde ocenia originalitu atd...

nwnw
1. sep 2023

Ja nic teda ked neratam 1x nekvalitne tricko. Kamoska kazdy tyzden daco. No ma lepsi profil na insta

x_mery_x
1. sep 2023

Zapajam sa na fb aj na insta a zvyknem vyhrat niekolkokrat do roka. 🙂 ale zas len take drobnosti, raz sa mi podarila super vyhra, sprchovy kut na mieru co nas vtedy velmi potesilo, lebo sme kupovali dom, inak by sme ho asi doteraz nemali 🙂

domak2
1. sep 2023

Niekto sa musí na tie výhry ostatnym vyzbierať, my asi budeme z tej časti 😅 tiež nikdy nič nevyhram

mima172
1. sep 2023

Tu na MK som sa zapájala, no už sa nebudem, šanca mizivá, zdá sa mi, že mena vyherkyn sa opakujú. Inak som vyhrala uz viac x, no mimo MK. Raz veľké balenie cukríkov (Bonpari - asi 20 vreciek), 10 detských kníh z Pantharei, nejakú šatku, kozmetiku, tričko od firmy Lunter a teraz nedávno loptu s podpisom Mareka Hamsika. Nič svetoborne, no poteší 🙂

bublinka1426
1. sep 2023

@mima172 tu vyhravaju vascinou maminy co maju vysokus ledovanost.

mima172
1. sep 2023

@bublinka1426 Presne to som si všimla.

bublinka1426
1. sep 2023

@mima172 tak vieme preco to tak je.

guiseppinka
1. sep 2023

Kedysi davno som tu vyhrala sadu nastavcov na vysavac, nejaky balicek z dm a pred 2 rokmi bolo testovanie hipp prikrmov, vtedy mal prcek akurat pol roka a tu som sla do toho s tym, ze to dostanem. Absolutne 100% presvedcenie😂😂 inak som nikdy nic nevyhrala

vkatush
1. sep 2023

Naši prišli pred polrokom z plesu a keď otvorili kufor na aute, plný kufor výhry z tomboly, asi 6 vybrali.
Ale to bude možno dedičné, keď boli babka a dedko mladší a chodili na plesy, tiež furt prišli s nejakou výhrou.
Ja som vyhrala v marci lístky na koncert.
Sesternica vyhrala auto pred asi 3 rokmi (ale už neviem aká súťaž, možno Lidl alebo billa?)
Manžel aj svokor párkrát vyhrali na Fortune, ale oni sa rozumeli do zápasov.

Dá sa vyhrať. Ale nejak by som na tom nelipla, je to o šťastí. Poteší, ale neuživí ťa to, a aby si nakoniec nedávala do toho viac, ako máš šancu dostať späť.

mary888999
1. sep 2023

S DM boxom sa da vyhrat.Z troch zapojeni som vyhrala raz.Ale kamaratka vyhrava cca kazdy druhy box 😁.

lindous
1. sep 2023

Ja sa zapájam veeeeľmi výnimočne, sem tam si kúpim žreb na pošte, skôr pre srandu, tak tam nejaké drobné, ale nikdy som nakupovala niečo len kvôli súťaži, nezbierala, neposielala SMS do rádia, nezapájam sa, keď je niekde nejaký súťažný kód, nepodávam športku, nerada veci zdieľam, označujem (otravujem) niekoho atď, ale sem tam ma niečo fakt zaujme a vyhrala som takto poukážku na tetovanie u obľúbenej tatérky a to ma fakt veľmi potešilo😊

dorothee
1. sep 2023

Zapajam sa pomerne dost a vyhram asi raz za rok/dva..Uz som vyhrala balik knih,poukazku na fotokalendar a formu na laskonky 🙂

miadi
1. sep 2023

Nikdy som nic nevyhrala ale ani sa nezapajam do internet sutazi par x v zivote som kupila listky do loterii . 😃ale Moja dcera uz vyhrala viac x v skole v tombola poukazku $20 na knihy.. a raz na skolskej akcii kupila listky do tomboli za $20 a 98% dala do krabice o košik knih ktory aj vyhrala bolo tam 10 knih a poukazky gift card $50 do knihkupectva. Stastna bola skakala 2m . Raz som vlastne vyhrala ale nejak som to moc nepocitila 😄jedna americka aerolinka mala take prekvapko v tej tacke na jedlo bol “ vyherny kupon” nejaka zlava % na buduce letenky, ked som to nasla Moj muz ze to je nejaka blbost ze to tam Asi Niekto zabudol ze mam zahodit 😁a potom to hlasila letuska .

zojkaaa
1. sep 2023

Dm box urcite, ja vyhravam kazdy druhy mesiac ako je sutaz, vzdy si nechavam nakup na cca 12-15ho v mesiaci a hned ako vyhlasia sutaz, soravim online obkednavku a regustrujem a tie boxy sa fakt oplatia, aj teraz stvrtok mi prisiel zrovna

1mina
1. sep 2023

Ja sa zapajam, este nikdy som nevyhrala peniaze (aj ked je pravda ze to som sutazila mozno tak vo funradiu len) ale na fb zvyknem komentovat hociktoru sutaz vidim, uz mi tk aj same vyhadzuje navrhy, a vyhrala som uz kadeco, kazdy rok vacsinou minimalne raz vyhram... Napr minuly rok mikinu pre dceru, 50e poukazku od dovery na biostavy, detsku kozmetiku od hip, rok predtym vonavku z oriflamu a retiazku na cumlik, cp ma mega potesilo 50 e kupon na knihy v e-knihkupectve... A to sutazim tak narazovo neviem raz za.mesiac alrbo okolo sviatkov ked je visc sutazi komentujem co vidim a zadari sa

katkaseiner
2. sep 2023

@zojkaaa mozem sa spytat na tie dm-boxy? Musis za istu sumu nakupit v dm a potom sa registrujes?

jaskolka
2. sep 2023

Keď som bola dieťa, tak sme zvykli posielať tie kódy z Granka, a z polievok body myslím sa zbierali. Nepamätám si, ci to bolo za body alebo ako výhra, ale taká súprava hrnčekov a varešky nám prišli.
No a potom som ešte vyhrala párkrát v nejakých súťažiaciach balíky s kozmetikou, darčekovy kôš a najväčšia výhra bol kuchynský robot. No a v tehotenstve som vyhrala súpravu vecí pre budúce mamičky, to bola celkom fajn vec.
Na zreboch občas dáka výhra, najviac to bolo (na jednom) žrebe ešte v korunách 500 korún.
Sestra je "úspešnejšia" jej sa podarilo vyhrať automatickú práčku v nejakej súťaží v potravinách, a pred dvoma mesiacmi vyhrala mobil.
Ale všeobecne my malo súťažíme, tak možno aj preto.

bloger
2. sep 2023

Ja som sa zapojil do toho Ronda. A tiež ma to už pomaly prestáva baviť. Ale tak je to o šťastí.

surama
2. sep 2023

V minulosti som vyhrala viackrat, ale nic extra hodnotne. Milka pohare som vyhrala asi 3, v radiu Jemne balicek Nivea produktov, koselu v jednej F1 sutazi, tricka a take drobnosti. Sice raz som vyhrala kupon na 80eur na Heureke, ale tam stale davam recenzie, ked nieco kupim. Tu na MK sa nikdy nezapajam ani na FB zdielacky..to nikdy..tam je takmer nulova sanca.