Má zmysel vlastniť hokejové kartičky?

6. dec 2023

Dobrý večer. Môj muž si na vianoce prosí hokejové kartičky. Ja mu vravím, že je to trapošina, že nech si praje niečo lepšie a vkuse hovorí že to naberá na hodnote..ale neviem, ja sa v tom neorientujem vôbec. Ako nemám problém mu ich kúpiť, ale nie je to zbytočnosť? Je pravda, že hokej pozerá, vyzná sa, počúva podcasty. Len ja to nevidím ako nejakú úžasnú investíciu 🥴 ďakujem za názory

h2
6. dec 2023

Bola tu pred časom diskusia o Pokémon kartičkách, ale ja už sa radšej nechcem vyjadrovať, lebo totálne ma tam zhejtili za môj názor, že je to blbosť! 😒

sissy27
7. dec 2023

A preco musi nutne chciet nieco zmysluplne? Ci nejako vazne vam to nabura rozpocet? Lebo potom aj parfem ci kytica kvetov alebo cokolada, flasa vina pre zenu su hlupost, ved to nepotrebuje a nijako to nenabera na hodnote…
Ked mu urobia radost hokejove karticky, tak nech ich ma. Aj o tom su vianoce - potesit blizkych, nie? Nie je soplave decko, aby si rozhodovala, ci moze alebo nemoze mat hokejove karticky, kupi si ich aj sam…

lelelienka
7. dec 2023

Ved to je vec za par eur (teda si myslim), kup mu ich a neries, bude stastny. Je to sice blbost, ale nie vzdy musi byt darcek zmysluplny ci nebodaj investicia 😂

jj298
7. dec 2023

Ooooch ako keby som toho mojho pocula🙈 nastastie teraz je “kludne” obdobie kedy nenakupuje iba vymiena. Ano, je to strasna blbost aj podla mna ale ked to chce…. Mozme si mysliet o tom hocico ale pod stromcekom nech si kazdy najde to po com tuzi…

mirkam3
7. dec 2023

Môj muž takto doma u rodičov našiel svoj poklad z detstva - asi 100 kartičiek ktoré chce teraz predať za symbolickú cenu, len na to este nebol cas. Tak kludne mi napis spravu ze čo presne hladas a ak to mám urcite sa dohodneme - budem len rada ak ich dostanem z našej obývačky do tej tvojej 😂

autor
7. dec 2023

@sissy27 veď ja hovorím, že sa v tom neorientujem, stoji to 30eur, nenabura nam to rozpočet, ale nemá doma ani jednu kartičku, tak ja neviem či sa to oplati, ked to ani nezbiera.

pavolienka
7. dec 2023

@mirkam3 ahoj , ja by som mala tiež o take karty ak ešte máte 😊

sissy27
7. dec 2023

Este raz - nerozmyslaj nad darcekom “ci sa to oplati”, ale ci mu chces urobit radost a splnit zelanie. Ak nie, tak potom porozmyslaj, ci by mal on robit radost tebe…

laura164
7. dec 2023

Môj muž má 40 a teraz na narodky som mu zaplatila 50€ len na kartičky, asi si plní sen z detstva, neskutočne bol rád, ako malé dieťa. Hneď to rozbaliť a že tam mal nejaké drahe karty, hneď to pozeral na Bazoši a majú hodnotu.

masinka
7. dec 2023

Treba to ponat ako v tej reklame na Mastercard - su veci ktore peniazmi nevycislis, a to je aj ta detska/chlapska radost z darceka. A ak tie karticky niekedy hodnotu mat budu, tak to je bonus naviac.