Má význam kúpiť MP3 prehrávač?

3. júl 2024

Aky? Ja nemam, takze neviem posudit. Necham si teda poradit od tych, ktory MP3 maju. Ci to ma v dnesnej dobe vyznam, ked mame mobily a mozem si mp3 nahrat tam a pustat. Co ste teda na MP3 playeri ocenili oproti mobilu? Vdaka.

zuzanita1609
3. júl 2024

Pri športe ,turistike atd.používam MP3,mobil mi zavadzia 😆. Ale len tak na počúvanie pri leňošení sa ani neoplatí.

minenkak
3. júl 2024

Úplne zbytočne, však to ako keby si si kúpila obyčajný digitálny fotoaparát

simca06022011
3. júl 2024

Už nie. Mala som a používala ale je pohodlnejšie mať apku, urobiť play listy.. neviem ako.teraz mp3 fungujú ale ak tak.akompred.rokom =hudbu sťahovať a presúvať = zbytočnosť. Mobil a Bluetooth slúchadlá.

Mp3 playwr bol maličký strčila som.do vrecka a išla. Ale to.bola jediná výhoda. Strážiť ďalšiu batériu, zháňať z kade tam stiahnem hudbu... ee..

zuzu003
3. júl 2024

Ja som si tiez teraz "dala kupit" mp3 a pouzivam ho pri roznych aktivitach. Mobil mi zavadzia.

tanyan
3. júl 2024

Je to menšie a dlhšie vydrží batéria. Ja mám ipod shuffle, ale ja ho už nepoužívam. Dcéra tam má teraz nejaké pesničky. Využili sme to napríklad do lietadla, keďže v tablete by to zbytočne zaberalo miesto...

thereisabear
3. júl 2024

Pre mňa nie. Mam yt prémium a bezdrôtové slúchadlá, takže ma mobil neobmedzuje a viem si to pustiť aj bez internetu.

vanilkovazmrzka
3. júl 2024

To sa este vyraba?? Som v soku. Este povedz ze vhsky stale ficia a odpadnem :D

autor
3. júl 2024

@zuzanita1609
@zuzu003 A mobil teda vtedy vobec nenosite, ked mate MP3?

zuzu003
3. júl 2024

Nie.

autor
3. júl 2024

@vanilkovazmrzka VHS neviem, ale tie mp3 niektore vobec nie su lacne. 🙂

zuzanita1609
3. júl 2024

Keď idem behať,mobil nechávam zásadne doma. Beriem len MP3 na ktorej mám obľúbené skladby. Funguje to aj na psychický detox, pretože dnes sa mobil nosí aj na wc 😁. Zapnem telo a vypnem hlavu. Ak chceš niečo malé, šikovné,čo vopchaš hocikde pri športe,rôznej inej aktivite,som zástanca mp3. Ale to je len môj pohľad. Kopa ľudí,kopa chutí a každému,ako vyhovuje 😉.

veselo_neveselo
3. júl 2024

Zalezi, ci mas zdroj na mp3ky, aby si mala co pocuvat 🙂 Vacsina ludi uz len hudbu streamuje, ale ked mas co pocuvat...
Inak vela mobilov ma dost miesta, ze aj mp3 si vies ulozit a pustit odtial.

olimuc
3. júl 2024

Ja mam napr 100 rocny ipod v aute … prechadzal viacerymi krajinami takze ani ràdio netrafim a moja hudba su stariny primerane veku … mobil nenosim vzdy, je velky … stacia mi hodinky na telefonovanie, ale na pocuvanie hudby potrebujem este nieco. Zaroven v nom mam aj filmy a rozpravky a baterka drzi ako hluchy dvere. Mam 160 GB. Hudbu ako v minulosti stiahnem cez yt …

vanilkovazmrzka
3. júl 2024

@autorka ja som fakt v soku ze to stale existuje :D myslela som ze ich postihol rovnaky osud ako kazetaky a discmany :D no kazdopadne ak mas do toho kde stahovat hudbu a vyhovuje ti kompaktny rozmer, tak nevidim dovod preco si ho nezaobstarat. Mozno by na ten ucel postacil aj nejaky stary bazarovy kusok… kebyze velmi chcem, mozno v krabiciach v pivnici vyhrabem niekolko kuskov, a som si ista ze budu fungovat rovnako ako pred rokmi 🙂

rude_baby
3. júl 2024

Mam predplatené spotify, fakt si neviem predstaviť, ze by som musela mp3 sťahovať 🤭

purple_wolf
4. júl 2024

zalezi od toho na co ti je... pri sporte je mp3 maly a lahko upevnitelny, nezerie data, nezerie baterku na telefone, pri cestovani mas extra zariadenie ak by ti baterka nevydrzala na mobile ... ja osobne nie aom na telefon tak fixovana zeby som ho brala vsade ale mp3 mam vsade plus pocas skoly aom na nom mala aj diplomovku/bakalarku