Má obi eshop?

julkaaa1
8. aug 2020

Ahojte neviete mi povedať či ma Obi aj eshop ? Ďakujem

nelca84
8. aug 2020

bože ženy, veď stačí dať obi.sk a vidíš, že je tam nákupný košík, možnosť vyzdvihnutia na predajni alebo doručenia, stálo by ťa to menej námahy než založiť túto diskusiu

veronikaszabova
8. aug 2020

@nelca84 ja mam pocit, ze namiesto Googlu ludia radsej tresknu otazku na MK 🤦‍♀️🤦‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

smejko25
8. aug 2020

@nelca84
@veronikaszabova naco sa bude zatazovaz ked to niekto urobi zanu 🙈🙈🙈🙈

ckocka
8. aug 2020

@smejko25 Jako mne nevadí niekomu ten link vyhladať, len vždycky trocha opatrne rozmýšlam či ten človek nečaká nejakú inú erudovanú informáciu, keďže nájsť si to myslím, ak vie napísať na koňa, zvládne.

stary_ujco
8. aug 2020

@smejko25 a práve preto na také otázky netreba zo zásady odpovedať. Keď mi to už nedá, tak odpoviem kde sa informácia nachádza. Ale servírovať lenivcom všetko na podnose ich len utvrdí, že to robia správne

smejko25
8. aug 2020

@ckocka
@stary_ujco dobre nehovorim aj ja sem tam sa tu opytam nieco co sa da najst na googli ale ja vzdy chcem realne skusenosti...lebo recenzie si kludne moze aj niekto zaplatit 😁😁 ale toto je hard level

nelca84
8. aug 2020

@veronikaszabova mne to pride, ze sa niektore potrebuju opytat aj na to, ci sa maju poskrabkat zlava alebo zprava 🤦‍♀️

smejko25
8. aug 2020

Inak mne sa strasne paci ze v poslednej dome ADMINI do 5 minut menia nazvy tém ale taketo sracky nevymazuju 🙈🙈🙈🙈