Má Juraj Srnčík naozaj F v občianskom?

7. nov 2023

Dnešná Charlotte Srncik sa narodil a ako chlapec Juraj Srncik. Ešte neprešiel úplnou tranziciou z muža na ženu, ale údajne už má nejakým spôsobom vo svojom občianskom pohlavie F ako Female (žena).
Neviete náhodou, ako sa mu to podarilo vybavit? Lebo neviem o tom žeby na slovensku sa toto dalo len tak..

zuzinka888
7. nov 2023

Odkial mas toto info?. Viem,ze pol roka dozadu ho este nemala a bala sa cestovat do zahranicia- netuzila po tom aby ju na zaklade jedneho pismenka prehladavali. Ja jej drzim palce nech je stastna. Pocula som s nou par rozhovorou aj s jej rodicmi. A myslim, ze ona nieje hrozba pre nasu spolocnost ci deti.

guudy
7. nov 2023

Ja len, ze z respektu voci Charlotte by si ju mohla teda oslovovat v zenskom rode…bez ohladu na stav jej dokladov.

simulienka2207
7. nov 2023

Kto to je???

babababka
7. nov 2023

Aj ja sa pýtam,kto to je.

lenkakravcova
7. nov 2023

Vôbec som o nej/ňom nikdy nepočula. Musela som si to dohľadať. A teda.. plastická chirurgia dnes je na vysokej úrovni, ale hlas tam ostal mužský. 😶

alickapusinka
7. nov 2023

to kto je bože nemám problém vyrobím si ho.

kvietok2012
7. nov 2023

No vo svojom op moze mat F iba v prípade, ze mu bol vydany novy rodny list, s novym rodnym číslom.

zuzinka888
7. nov 2023

@simulienka2207 neobycajne silna zena.

autor
7. nov 2023

@kvietok2012 áno, to povedal/povedala aj v storke na instagrame, ze už má F v OP, a teda logicky asi prešiel zmenou aj rodný list, no len mňa zaujíma to, ze ako je možné že to na matrike a aj na polícii takto schvália, aj keď ma ešte stále mužské pohlavné organy? Toto nerozumiem

nin12345
7. nov 2023

@lenkakravcova ibaze ona nema plastiky🙃🙃

kvietok2012
7. nov 2023

Ved sa ho opytaj..ci jej...ci kto to je...

autor
7. nov 2023

@kvietok2012 hanbím sa, ze moju otázku aj s menom na instagrame odfoti a spravi z toho negatívne haló..

kvietok2012
7. nov 2023

Prosim ta, vypusti to z hlavy , to je tak nepodstatná informacia že až...zameraj sa na nieco dôležitejšie.. (nič v zlom)

kiwi3
7. nov 2023

@zuzinka888 suhlasim.
viem, ze to hovorila ona, ale nikto by ju neprehladaval, na letiskach ludom prejde pod rukami tolko dokladov od tolkych roznych ludi... a medzi nimi su aj ludia ako ona a v roznych fazach tranzicie, cize aj taki, co sa este vobec nepodobaju na to, na co sa citia. dokonca aj v striktne islamskych krajinach je zmena pohlavia v urcitej miere tolerovana (na rozdiel od homosexuality).
autor/ka - pokial viem, tak v nasich koncinach je to tak, ze zalezi, na koho na tej matrike natrafis, takze si myslim, ze asi nasla niekoho, kto jej to spravil.

regina22
7. nov 2023

Je to možné, ale niekedy minulý rok to na Slovensku zakázali a už si taky občiansky nevibavis

zuzinka888
7. nov 2023

@kiwi3 celemu svetu je to jedno. No na Slovenskom letisku by si ju urcite niekto" vychutnal" aby si nieco dokazal. Staci si vypocut niektorych politikov🙈. A sama to hovori- pride na urad- oblecena ako zena, nalicena ako zena, predstavy sa ako zena- a tam pani za prepazkov- boL, vypisaL,domiesoL.....

aandrea9
7. nov 2023

Žeby fixkou?

kiwi3
7. nov 2023

@zuzinka888 ale tak zase, koľko letísk je na Slovensku🙂? Určite maju pravidlá, ako sa správať, akože možné to je, ale asi by potom letel aj ten zamestnanec, zase tam snad nie su všetci prasteni na tých vyšších funkciách.

kiki68
7. nov 2023

Ano more mat, tam staci totiz vynat reprodukcne organy. To je prvy krok a zasadny. S tym sa totiz meni pohlavie ako take. Cize asi toto je dovod tej zmeny.