Ľudia píšu, že majú vážny záujem o vecičky a viac sa neozvú

toxica
4. júl 2012

😠 aby na jeden inzerát kliklo 200 ludí,11 z nich sa pýtalo,malo "vážny" záujem 😝 vypýtali si dokonca moje číslo na mobil že určite sa zastavia a potom nevedia ani napísať "muuuu,alebo béééééé"? Predávam autíčko Bruder-hračka dostupná a známa myslím na celom svete,google ju nájde za pol stotiny sekundy a pritom mám otázky na rozmer,čo to robí,či na fotke je presne to čo predávam,,,,,? myslím že pri registrácii na MK by bol treba aspoň základný test gramotnosti ...alebo ak si chcete len popísať,pokecať a tešiť sa že vám pípne mail,tak skúste stránku AZET,,stačí vložiť fotky prsnatej blondínky,dať nick sexica a máte mailov a mailov,,,,

toxica
autor
4. júl 2012

prečo ste mi zmenili názov??? smutné na tom je aj to že sa OZVÚ,,kludne aj 5 mailov,,,,len potom zrazu ticho,,,

toxica
autor
4. júl 2012

to načo mi sem dávate tie linky? to akože pri každej získanej ponuke mám stráviť na MK hodiny a čítať príspevky kde je aj 200 odpovedí? KKS,to kde som??? 😀

caldera
4. júl 2012

žuža, ikke ti iba chce naznačiť, že nie si v tom sama 😀

ikke
4. júl 2012

@toxica a co si vlastne touto temou chcela povedat? napis to tym, co sa ti neozyvaju, do IP. ak si sa chcela len postazovat, na to su tu dane dve temy.

ale aby si vedela, ze v tom nie si sama:
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/preco-sa-pytate-a-neodpovedate/

traktor
4. júl 2012

predavas, tak musis ocakavat, ze sa ludia budu aj pytat..a ze sa pytaju ci predavas to co je na foto je tiez ok..uz tu boli stiahnute foto a domov dosla len napodobenina..admin nestihne vsetko hned skontrolovat, vela veci unikne..

toxica
autor
4. júl 2012

@traktor to mi je jasné,že sa budú pýtať,ale https://www.modrykonik.sk/bazar/hracky/jy8m/bru... na tento inzerát sa niekto opýta ako je to velké? či predávam presne toto? OK,ak si neveria a potrebujú niečo 3*potvrdiť,,,,ale prečo si potom niekto vypýta číslo na mobil a napíše že si príde pre neho?????
ja som asi z inej galaxie,ale ak niečo chcem,popozerám si to,vygooglim,opýtam sa a potom sa ozvem,ak sa aj niečo nájde,prečo si to nakoniec nekúpim tak napíšem minimálne "ďakujem za ochotu"

toxica
autor
4. júl 2012

@ikke aha,už rozumiem,ale aj tak je to dnes už až až času čo som tu strávila,a nenapadlo ma prečítať si všetky diskusie aby som našla môj problém 😎 Tak ďakujem za vypočutie a ospravedlňujem sa že som môj problém nenašla inde ale začala novú tému,idem sa venovať stránke kde to má ešte ako tak zmysel 😝 😝 😝 😝 😝

miskakyska
5. júl 2012

Toxica si zas uťahujee! :o)