Lístky na koncert 2 roky dopredu

15. nov 2021

Kúpili ste si niekedy lístky na koncert ktorý ma byt až o dva roky? Zistila som že moj obľúbený spevák bude v Krakove ale až v roku 2023 a bojim sa to kúpiť až v takomto predstihu. Ale zároveň sa bojim že sa to vypredá. Mate skúsenosti? Pripadne je mozne vrátenie peňazí ?

nika82
15. nov 2021

kupit , ale s moznostou vratenia penazi cize s poistenim

sense
15. nov 2021

Kúpila à pri platila poistenie

jaga18
15. nov 2021

Kúpila som pred kovidom lístky na koncert rok dopredu. Cele európske turné bolo beznádejne vypredané do 2 hodín, ušiel sa nám jedine Amsterdam 🤷‍♀️ koncert kvôli kovidu preložili o rok, teraz o ďalší rok... Medzitým som 2x otehotnela a porodila jedno dieťa. V čase koncertu, až sa opäť nepredloží ovšem, bude mať malý 10 mesiacov, takže sa naň zrejme ani nedostanem.
Po tomto si už rozmyslím, či kúpim lístky opäť rok dopredu.
Ale rozumiem ti, nekúpiš hneď, nemáš 🤷‍♀️ Pripadne, keď nestoja majland, tak keď aj nepôjdeš, darujes niekomu...

thoughtfulweirdo
15. nov 2021

Ja som zatiaľ kúpila na max rok dopredu, ale kúpila by som aj dva vopred 🙂 ale ja najskôr kupujem a plánujem až potom, keď už je to aktuálne 😄

janinah
15. nov 2021

Aký to je spevák? Nekúpila by som.ja mám lístky do divadla na chylkovu a holubovu už dva roky a k vrátenie peňazí za zrušené predstavenie sa neviem dopracovať.

petulda333
15. nov 2021

Kupili sme na imt smile a kabat. Netusili sme,ze budu o 2r 🙈 kvoli korone. Nakoniec sa zrusili uplne. Tak uz len vytiahnut prachy naspay

autor
15. nov 2021

@janinah justin bieber😅takze rátam že ten sa vypredá veľmi rychlo

meringe70
15. nov 2021

Jeej aj ja som akurát dnes pozerala že pridal dátumy 😁 uvažujem nad tou prahou ale tiež neviem, či je to vhodné kupovať vyše roka dopredu

autor
16. nov 2021

@meringe70 no ale keďže to je on, urcite sa to vypredá keďže jeho fanúšičky sú šialene :D

ibrunova
16. nov 2021

Moja mama strašne chcela, aby sme s ňou šli na Zagorovú, tak sme kúpili lístky a už dva roky sa koncert odkladá a ktivie ako bude.

luci310
16. nov 2021

V dnešnej situácii to vidím tak, že keď ich kúpiš justin bieber už bude starý dedo kým bude ten koncert :D

autor
16. nov 2021

@luci310 tak ja by som ho rada kludne videla aj ako starého deda😂😂 nebojím sa toho že by sa zrušil alebo presunul koncert, vtedy by sa mali vratit peniaze, skôr mam strach že či ja budem schopná ist tam napr ako pise @jaga18

autor
16. nov 2021

@meringe70 Amsterdam sa vraj vypredal za 10 minút. Takze radšej ich kúpim aj takto dopredu 😂

luci310
16. nov 2021

Tak on už teraz nie je najmladší, 27 rokov :D a inak no, ja to nepochopím asi, ale asi to máš tak ako keď ja som pred rokmi chcela ísť na Beyoncé :D

liusa82
16. nov 2021

Ja sa len divim ako sa tie zahraničné skupiny aj roky dopredu vypredajú plus tie nehorázne prachy čo to stoji a ludia za to aj tak dajú ja som rozmýšlala nad rammsteinom až mi nakoniec prd ostalo 😀 a tito naši slovenský speváci a skupiny sú radi ak im tam vôbec niekto pride a o vypredaných štadionoch môžu len snivať našim stačia aj kulturáky

autor
16. nov 2021

@liusa82 Haha to je pravda