Lidl - vrátenie tovaru

19. aug 2022

Čauko, je možné vrátiť tovar ktorý som si zakúpila v jednom Lidli a do iného Lidla v tom istom meste? ďakujem

h2
19. aug 2022

Nikdy som to síce nerobila, ale na 99,99% áno.

1angelika
19. aug 2022

aj v inom meste, v hociktorom Lidli môžeš. Samozrejme s bločkom

blondinera
19. aug 2022

Samozrejme dá sa vrátiť v ktoromkoľvek Lidli ,samozrejme s bločkom .

sandrahi
19. aug 2022

da sa, pravdaze, je uplne jedno, v ktorom meste to vracias, je to Lidl 😀 s blockom ti to musia vratit hocikde

pinkgirl
19. aug 2022

kľudne môžeš, tovar zakúpený v predajni vieš vrátiť v ktorejkoľvek predajni. Už som to sama pár x urobila.

simonkaa27
19. aug 2022

ak nemam blocek, ale tovar je lidl znacky, tak bude s tym problem? neda sa to nejak vybavit?

e1i
19. aug 2022

@simonkaa27 určite treba aj blocek, ved tym dokladujes kedy si to kupila a cenu vyrobku. Maju určitú lehotu na vratenie a aj cena moxe byt odlisna spred tyzdna napr ako teraz. Bez blocku nepochodis

simonkaa27
19. aug 2022

@e1i aj som si myslela, no nevadi teda. kupila som si jedny nohavice, len nevyzeraju na mne tak, ako som si predstavovala. tak ich skusim teda niekomu posunut.

katie253
19. aug 2022

Dievčatá a nemáte skúsenosť s online vrátením tovaru? Mama objednala online montérky, neprišiel jej ani mail, ani na mobil nič neprišlo a ani v spame nič nemá. Tak objednala aj druhý krát, veď asi objednávka neprešla.
Priniesol jej kuriér dva balíky po pár dňoch, otec to prebral, ale nedostal ani blok za dobierku, nič.
Tak teraz čo s tým? Ako vrátiť?

niekto2hy
19. aug 2022

@katie253 Prihlásiť sa do svojho účtu a tam vyklikat čo sa bude vracať.Pride štítok.

katie253
19. aug 2022

@niekto2hy práveže ona nemá svoj účet, ona to objednávala bez prihlásenia.... Či tak sa nedá objednať?
Ja nemám tú aplikáciu, tak neviem ako to funguje...

niekto2hy
19. aug 2022

@katie253 netusim,mam tam normalne ucet. Na baliku je sledovacie cislo-nech zavola na hotline.

vei
19. dec 2023

Vie mi niekto poradiť dokedy môžem vrátiť nenosenú bundu so štítkom kúpenú v Lidl predajni? Nesadla veľkosť.

pinkgirl
19. dec 2023

@vei do 30 dní, s bločkom v ktorejkoľvek predajni.

vei
19. dec 2023

@pinkgirl ďakujem, za odpoveď, to už som ale nestihla.