Letecká spoločnosť Travel Service a vaše skúsenosti

katarinajurikova
1. apr 2012

Kocky leteli ste s touto spolocnostou ,ako sa chovaju k detom ?Letime v juni ,som zvedava ako to tam funguje s kocikmi ,papanim ,pitim na palubu .

jankapo
1. apr 2012

kocik v pohode, daju nalepku, pred nastupom na lietadlo zoberu do batozinoveho, pri vystupovani uz boli kociky pripravene, so stravou a pitim nebol problem si vziat...kopec deti v lietadle, uplne bezproblemovy let (v juni na rodos) kratke meskanie cestou domov (asi pol hodka) - tam sme leteli v noci, decka to super zvladli, mali zazitok...😉

katarinajurikova
autor
1. apr 2012

@jankapo jeeej diky my tiez letime v juni do Tuniska...tak som rada ze su v pohode.dakujem 😉

mirkahh
1. apr 2012

Ahoj aj ja som letela minulý rok a úplne všetko prebehlo bez problémov, jedine čo ma zarazilo, že zvyknú lety dosť často meškať ... keď sme leteli na dovolenku meškalo lietadlo skoro dve hodiny a späť dáku hodinu a pól . Aj v recenziách čo som čítala tam bolo toto dosť často spomínané

janie80
1. apr 2012

ja som tiez minuleho roku letela s Travel Service na Kretu... vsetko bolo OK, aj mamicky a deticky boli spokojne, len sme meskali takmer 6 hodin... 😠 😖 😒 varj kvoli tomu, ze uz na ceste naspat mali nejake hodinove meskanie a ked mali odletiet s nami, tak uz posadka mala nalietane tolko, ze musela mat prestavku... tak nas nechali po dvojhodinovom mesakani usadit sa do lietadla cca na 1,5 hodiny a potom nas z lietadla vysankovali do letiskovej haly a tam sme cakali dalej... 😖 😠 😒

palomka
1. apr 2012

ja som s nimi letela 2 roky po sebe. 1x bez problemov, bez meskania, letusky velmi mile, boli sme spokojní a min. rok sme mali meskanie odletu na Rhodos 1 hodinu a spat bez problemov

sakura77
1. apr 2012

@katarinajurikova aj my sme s nimi leteli,uplne v pohodicke,isli sme nacas tam aj spat,ak pojde maly ako infant tak vacsinou vas usadia tak aby vedla vas bolo volne,takze ho tam mozes kludne ulozit 🙂detske jedlo a strava tiez nebol problem,akurat z vody bolo treba odpit.ale to je myslim letiskova zalezitost nie prepravcu

@janie80 fuha,to by ma asi rachlo....

janie80
1. apr 2012

@sakura77 no... bola som vtedy chora, lieky pri sebe len tak akurat, ostatne v batozine v lietadle... 😖 no des... ale ludia boli velmi mili... aj letiskovy personal... len ta organizacia nejako viazla... ved ked vedeli, ze uz pri prilete bude meskat, tak nejaky dispecer predsa musel vediet, ze naspat nemozu letiet ti isti... ale dovolenka potom bola super 😀

sakura77
1. apr 2012

@janie80 no aspon ze dovolenka sa vydarila..

dakota14
1. apr 2012

my sme leteli s nimi do Bulharska aj odtial späť tam presne bez meškania a naspäť o hodinu skôr kedže lietadlo priletelo a naplnili ho ľudmi tam sme šli hneď späť všetko bez problémov letušky ale let záleží na pilotovi hlavne zvlietania a pristávanie to záleží aj od počasia keď prší a ostane mokrá dráha musí o ňu tresknúť čo sa stalo aj v našom prípade takže sme mali troška tvrdšie pristátie ale inak ok nedám na nich dopustiť všetko prebehlo ako málo jak sa hovorí sto ľudí sto názorov ja som už čítala kadečo a o meškaní tak na to by som sa nesťažovala za to nemôžu prepravcovia sú to charterové lety ktoré sú pridané do normálnej prevádzky počas roka na pár mesiacov letnej sezóny a oni keď proste nestíhajú tak niekedy vznikne aj 6 hodinové čakanie a súvisí to aj s oddychom pilotov ako to tu už niekto písal my keď sme leteli tak jedny na Rhodos už čakali 6 hodín a my sme už dávno boli vo vzduchu a chvílku pred našim odletom im hlásili ďalšie dve hodiny meškania tak tam všetci sedeli už unavený znudený nahnevaný ale čo sa dá robiť treba to len vydržať viem že to je s tými malými deťmi hrozné ale čo už 😢

terina25
1. apr 2012

my sme leteli s nimi na spomínanú krétu a meškalo nám lietadlo .mali sme letieť z kréty približne o 17.00 a leteli sme o polnoci.boli sme s 2 malými deťmi - dcéra 2,5 r a syn 1 rok,takže to bolo strašné 😠

janie80
1. apr 2012

@dakota14 no, kym som nemala za sebou to dlhokanske cakanie na letisku, tiez som si vravela, ze to nemoze byt take strasne... Ver, ze bolo.. 😖 a vtedy ti je fakt jedno, kto za to moze... Je to proste priserny zaciatok dovolenky, z ktoreho sa, co sa unavy tyka, spamatavas este nasledujuci den.. My sme mali byt na hoteli okolo siestej a nakoniec sme dosli o druhej v noci... 😔

katarinajurikova
autor
1. apr 2012

@sakura77 prosim ta a do prirucnej batoziny si mohla zobrat kolko pitia pre dieta,?

dakota14
1. apr 2012

my sme malý zase taký zážitok že keď sme boli prvý krát v bulharsku tak nečakali sme na letisku ale po príchode do hotela došli sme ráno o 6:00 a čakali sme vonku so všetkými kuframi do druhej poobede takže viem a mám to za sebou čo je to také čakanie a to sme sa ešte báli že v tom hoteli nie sme to tam vtedy bola katastrofa som povedala že do iného nejdem ani za svet a skôr nás vôbec nechceli ubytovať asi nemali ešte poupratované a hostia do 9 môžu byť na izbe takže aj takéto čakanie môžete zažiť nemusí to byť len leteskou spoločnosťou všeličo sa stáva a nedám si pokaziť tým dovolenku bola super aj s tým veľkým nedostatkom hneď na začiatku 🙂

dakota14
1. apr 2012

@katarinajurikova dojčenskú výživú a iné tekutiny je povolené aj nad rámec 100 ml môžeš vziať ale budeš to musieť všetko ochutnávať

katarinajurikova
autor
1. apr 2012

@dakota14 alebo mu to zjem 😀 😀 😀 😀 ale nie srandujem 😀 takze napr:2-3 flasky cajiku mozem zobrat?

dakota14
1. apr 2012

myslím že môžeš tak do pol litra aby to bolo možno ti niečo vylejú ale myslím že nie keď budú vidieť že je to pre dieťa aj kamarátka chodí s malou a ochutnávala vodu a sunar čo jej zarába do toho a nič jej nezobrali len ona to ma horšie zas že malá je čierna

katarinajurikova
autor
1. apr 2012

@dakota14 hm ma napadlo,ze je to hnus aby som malemu z flasky pila,neni som nejako prehnano hygienicka ,ale ani doma mu nepijem z flase a moje sliny mu davat do cajika z ktoreho bude potom pit .... 😒 no neviem.....ved sliny sa rozkladaju....ci?

dakota14
1. apr 2012

prečo neni to nechutné 🙂 ja krsnatu bežne pijem z flašky a to sme neni pokrvný príbuzný cumlíky mamičky bežne tiež ocumlajú ked spadnú na zem ak nemajú kde umyť a on cumel od narodenia nemá takže len flašky to je bežné čo si trocha logneš z flaše 🙂 alebo neber nič a kúpiš si za kontrolou celú politrovú flašku malý by mať aj lucku už si nepamätám ale minerálky mali 😉

katarinajurikova
autor
1. apr 2012

@dakota14 aha vidis to aj to je dobry napad....ale on skor cajik ako lucku

dakota14
2. apr 2012

jáj no tak si zober nejaká malý umelý pohárik navyše a odlej si z tade 🙂

katarinajurikova
autor
2. apr 2012

@dakota14 ale sak o to nejde chapes,ken ze by to mohli aj lepsie vymysliet,ako takto 😉

dakota14
2. apr 2012

no tak to by mohli čo už narobíme 😀

zuziniki
12. apr 2012

@katarinajurikova Ahoj, my sme s nimi leteli do Brazílie, ale vtedy ešte bez dieťatka... Všetko bolo v pohode, žiadne meškania, jediné negatívum - v lietadle bolo veľmi málo miesta na nohy :( (lietadlo mali nejako špeciálne upravené, aby sa tam zmestilo viac sedadiel a tým pádom bolo aj menej miesta na nohy ako je v bežných aerolinkách /napr. Austrian/)

sona_123
13. apr 2012

Ahojte babizne, ja som tiez letela v septembri min.roka a mali sme 8hod meskanie. myslela som, ze sa zblaznim, zatvorena s malym na letisku tolko hodin.ako slobodna, bezdetna mam nalietane slusne kilometre, nikdy sa mi take nieco nestalo. radsej pojdem z Viedne, nacas a bez meskania. ale nam sa osvedcilo Chorvatsko. autom ste na Istrii za 6hod. vyrazili sme v noci, takze nas nezbednik celu cestu prespal. rano sa zobudil a uz sme boli na mieste. odporucam...

sandrika1986
13. apr 2012

My sme leteli s touto spoločnosťou do Egypta, dcérka mala vtedy rok, neskôr sme leteli keď mala necelé 2 roky. V pohode sa správali, personál bol fajn, ja som mala golf.palice, pustili nás skôr do lietadla, golf. palice mi zložili pri lietadle, dobré miesto na sedenie nám dali. Let trval necelé 4 hod. Malá mi prespala v lietadle, celkovo bola dobrá na to, kolko mala rokov. Pobyt tam sme si užili, bola to skutočná dovolenka. Mala som pre nu mlieko vo flaške, vodu mi dali pre nu. Na vlastné sedadlo má dieťa nárok až od 2 rokov. Tak ja som mala dcérku na kolenách, zapásanú, ale nebol problém keď som sa s ňou chcela prejsť po lietadle. Skúsenosť s touto letec.spoločnosťou bola ok 🙂

ress
8. máj 2012

Minulý rok sme mali ss nimi letieť cestou do Turecka, asi 5 minút pred odchodom z domu nám volali z cestovky, že sa im pokazilo lietadlo, čiže nám presunuli let až na druhé ráno. Leteli sme s tureckou spoločnosťou Sky Airlines. Cestou späť sme leteli už s Travel Servisom, cesta úplne v pohode, odleteli sme načas. Ale keď sme si sadli do lietadla, na strope (áno, hore nad hlavami) bola káva rozliata a ofŕkaná, tak mi teda všetko jedno nebolo 😀 Ešte jedna "stena" v lietadle bola oblepená lepiacou páskou, sedadla roztrhnuté, ten stolík výsuvný rozpadnutý.. 😀 Ale prežili sme, let bol úplne bez problémov

katarinajurikova
autor
11. máj 2012

@ress 😒 😀 s tou kavou sa im to akoze jak podarilo ? 😀

ress
11. máj 2012

@katarinajurikova Netuším 😀 Sestra potom hovorila, že asi turbulencie mali niekde také silné 😀

greeny
9. júl 2012

@katarinajurikova tak ako dopadol let? my ideme s nimi do bulharska v auguste, tak sa zaujimam. kocik v pohode mozes si zobrat az k lietadlu a tam Ti ho zlozia? meskalo lietadlo?