Let´s dance 5

ilona3
11. sep 2011

Práve mám pustenú reprizu piatkového Let´s dance a hľadám niekoho na spoločné "ohováračky". Pridate sa? 😉

lussy23
11. sep 2011

Ahoj. ja pozerám LD, ale veľmi ma to nebaví. Viac ako to, že tam tncujú dvaja chlapi ma prekvapio, že tam tancuje Gabika Gunčíková. Doteraz tam tancovali jedine tie cukríčky, ktorým pubošky miliony hlasov posielali =)))Takže s čudujem, že tam netancuje Harich. Komu fandíte?

alexa7
11. sep 2011

Ja to nepozeram a ani nikomu nefandim 😀 😀 Radsej si pozriem talenty 😉

jarunka111
11. sep 2011

@ilona3 tak ja som to skôr jedným očkom kukla, nejako ma to zatiaľ nechytilo. Neprekvapilo ma, že vypadla Hajdu ani to, že sú tam dvaja spolutancujúci chlapi. Skôr ma prekvapila reakcia niektorých ľudí, ktorí proti nim=propagácii homosexuality (akoby to bol nejaký módny hit) zahájili petíciu 😨

lussy23
11. sep 2011

@alexa7 - ja tiež. veď paitok som stále prepínala na JOJ plus =)))))

gledis
12. sep 2011

ja tiež pozerám ale už ma to nejak nebaví ako tie prvé keď boli, začali tam dávať ludí ktorých ani nepoznám jak tú podnikateľku ale však vždy sa dá našťastie prepnúť na iný kanál tak čo

penn
12. sep 2011

@gledis no som si nemyslela, ze prispejem.. ale no prave tu podnikatelku ja celkom poznam.. lebo ona zalozila extravadancu.. je to fenomenalny projekt, takze ju naozaj obdivujem...akurat, ze sice neviem.. ale kedze zalozila tanecnu skupina aj tam tancovala a robili choreografiu napr. x krat uz na superstar.. tak ona predsa nemoze sutazit ako obycajna "celebrita" ved ona je profesionalka to je trosku... blbe.. voci ostatnym..

skor tusim husarovu a zitneho dali spolu .. ale husarovu ako tanecnicu kedze tancovala aj sutazne no.. to sa mi zda spravodlivejsie..

ilona3
autor
18. sep 2011

@penn tiež si myslím že tam nema čo robiť ako sutaziaca.

lussy23
18. sep 2011

baby prosím ,ako sa volala pesnnička, ktorú spieval myslím Adamec, keď tancovala Sisa Sklovská?

tinki
24. sep 2011

Kto včera vypadol? Neviem sa dopátrať k výsledkom...

sylvia75
24. sep 2011

@tinki vypadla Katka Knechtová

tinki
24. sep 2011

@sylvia75 ďakujem za odpoveď, ale to je škoda, že práve ona.. 😒 ☹ ☹

rainee
8. okt 2011

ja to uz tiez nepozeram, je tam viac reklamy ako tanca. no a k porote nemam slov 😝

lussy23
8. okt 2011

horzné tie reklamy mi lezú na nervy! Ja to pozerám len kvôli Petrovi Marcinovi a ako naschvál ho už druhý raz dali nakoniec, 😠 tak som musela pretrpieť celú šhow. A tá porota... no hrozné niečo.

silvia123
8. okt 2011

Ja na markíze pozerám zásadne reklamy a vedia ma neskutočne nasrať, keď tam dajú 10 minút filmu, alebo let´s dance. 😀 😀

moonlightka
9. okt 2011

ahojte tak presne co tu pisete zdielam aj ja...nehorazny pocet reklam 😝 😝 😝 😝 a mam pocit ked pozeram porotu, ze to uz nema tu gracioznost vhodnu pre tento program, vytratilo sa to, o com porota ma byt, o hodnoteni a o tom aby sme sa aj my neodbornici v tanci poucili, co kto urobil zle a ako sa to spravne ma robit a aj nejake pojmy z tanca by bolo fajn prezentovat, ktore by nam trosku rozsirili obzor...na mna cela porota niekedy posobi tak, akoby krcmovi kumpani kritizovali nieco a chceli tym pobavit ostatne biedne obyvatelstvo 😝 😝 😝 😝 ...kvalita tohto programu uzasne klesla...pomenovala by som to... improvizovany stuzkovy vecierok 😉

lussy23
9. okt 2011

Všimli ste si, že teraz je to presne naopak ako to bolo minulý rok? Vtedy vypadli všetci chlapi a ostalo tam už len to ,,dievčatko" a teraz zase vypadávajú samé dievčatá. 😀