Lepidlo na puzzle

30. nov 2023

Ahojte, lepite niekto? Vedeli by sme mi odporučit značku lepidlá na puzzle? Alebo je to jedno? Ďakujem pekne

bloger
30. nov 2023

Wurstol sa volá to lepidlo

vmiri
30. nov 2023

Ja som použila obyčajné biele lepidlo z Tedi

autor
30. nov 2023

@bloger a to sa ako aplikuje? Nestane mi na puzzliach rozmaznané? Alebo stopy po lepidlá?

jennky13
30. nov 2023

v Panta Rei - lepidlo na puzzle - stoji asi 2 eura

bloger
30. nov 2023

Natlačíš si vrstvu na tie puzzle a pekne štetcom rozotrieš. Aby to preniklo do tých špár. Necháš zaschnúť a budeš mať krásny obraz. Neostanú stopy pekne to lepidlo uschne.

20erika07
30. nov 2023

Aj ja som použila nejake z tesca obycajne tekute, nic neostalo

autor
30. nov 2023

Ďakujem všetkým

autor
30. nov 2023

@bloger a ešte, zo spodu čo dám? To mi asi pretečie na podložku nie? Tu potom obstrihnem po obvode?

bloger
30. nov 2023

Aha tak mi to väčšinou sme lepili na stole. Podložku sme nemali. Ale môže sa použiť baliaci papier niečo také.

tarra6
30. nov 2023

Kúpila som si v papiernictve veľký tvrdý výkres (majú aj formát A0), puzzle som presunula na výkres, naliala som na puzzle lepidlo Herkules (z papiernictva) a starou kartou som ho roztrela po puzzle tak, aby to natieklo do každej medzery. Keď máličko bude vidieť lepidlo na puzzle to nevadí, po zaschnutí ho nebude vidieť. https://www.sevt.sk/disperzne-lepidlo-herkules-...

autor
30. nov 2023

Ďakujem

saxana000
30. nov 2023

Lepidlo na drevo.kedysi bol.duvilax.je.to biele.lepidlo na vodnej vaze ktore po zaschnuti ostane priehladne.