Lelosi - vrátenie

barbora298
25. jan 2023

Dievčatá, nemáte skúsenosť s vrátením Lelosi oblečenia? Dostala som tepláky ako darček, priateľ ich objednal ešte v decembri a prešlo viacej ako 30 dní od nákupu. Tepláky sú veľké a neviem nikde zistiť, že či ich ešte viem vrátiť. Písala som im mail, písala som na fb, ale bez odpovede. Obávam sa, aby som neostala aj bez teplákov aj bez peňazí.

tyaja5
25. jan 2023

na stranke maju uvedene, ze by si mala tovar vratit do 30 dni od nakupu. preco si tak nespravila skor? kedze to maju v podmienkach, nie su tym padom povinni ti vratit peniaze.

blondiee83
25. jan 2023

@barbora298 po 30 dnoch urcite nie. Na vratenie tovaru mas 14 dni, na vymenu, ak nesadla velkost, 30. Co je lehota az az.

weronika171717
25. jan 2023

@barbora298 podľa mňa ti ich aspoň vymenia, ale peniaze určite nevrátia. Tak si vyber iný produkt z ich ponuky, a zavolaj im. Myslím si, že sa snažia každému vyhovieť.

otazka1
25. jan 2023

@tyaja5 možno ich kúpil v decembri a ona má sviatok až dnes 🙂 skús im napísať aj na IG a uveď toto sko dôvod,myslím že ti vyhovejú výberom iného produktu..

lyci
25. jan 2023

@barbora298 na fb su skupiny lelosi bazar a pod., kde predavaju nove lelosi veci. s tym vratenim do obchodu som videla dako privela staznosti

barbora298
autor
25. jan 2023

@lyci veď práve, aj ja si myslím, že nakoniec nebudem mať ani tovar, ani peniaze, ďakujem za tip 🙂

sasitimi17
25. jan 2023

Ja by som to predala na fb, čítala som že majú problémy s vracaním a vymieňaním..

barbora298
autor
23. feb 2023

Dievčatá, posúvam Vám moju skúsenosť. Napokon mi odpovedali na mail, že sú ochotní tovar vymeniť, tak som to riskla. Výmena prebehla bez problémov, poslala som bezplatne tovar, ktorý som vracala a poslali mi iný, ktorý som si žiadala. Rozdiel a poštovné som uhradila kuriérovi na dobierku.