Lelosi - vrátenie

15. sep 2022

Prosím keď chcem vrátiť tovar z lelosi cez ich kuriéra staníc vrátiť v tom ich sáčku alebo treba ešte aj to zabaliť a napísať adresu?

mirage
15. sep 2022
nnnuuunnn
15. sep 2022

@mirage ale toto tam nepíšu ...

zirafienka
15. sep 2022

Ja som tiež takto vracala tovar, áno, treba poslať v ich sáčku a treba ešte zabaliť. Ja som na pošte kúpila sáčok, do ktorého som ich vložila, ale veru si nepamätám, či som aj adresu písala. Ale keď ich budeš dávať kuriérovi, on ti poradí.

autor
15. sep 2022

@mirage nie som sprostá samozrejme som to čítala ale to co sa pýtam tam uvedené nie je a ešte som nevracala tovar takto cez kuriéra ich....

autor
15. sep 2022

@zirafienka ďakujem 🙂

ewka943
28. nov 2022

Ahoj. Prosím nevieš poradiť? Bolo treba písať adresu na balík pre vrátenie cez kuriéra?

autor
29. nov 2022

@ewka943 ahoj ja som ju tam pre istotu napísala

ewka943
30. nov 2022

Ahoj. Aj ja som napísala ale nakoniec mal kuriér štítok 😊😊 ďakujem

autor
30. nov 2022

@ewka943 no ja už si to moc nepamätám lebo to vtedy nakoniec dávala kuríérovi manžel :D

wikiwiki
30. nov 2022

Tiež som im už vracala legíny. Boli v ich sáčku, no dala som to ešte do jedného, kde som napísala adresu - jedno s druhým a čo s tým spravil už kuriér, tak to neviem

barbora298
25. jan 2023

Dievčatá, neviete mi poradiť, či môžem vrátiť tovar, aj keď už prešlo 30 dní? Bol to dar a dostala som ich neskoro a sú veľké. Formulár mi to umožňuje, len či to uznajú. Písala som im, ale nič.

mimisram
25. jan 2023

Hmmm podľa mňa to už nie, ak majú v smerici 30 dní, tak nikoho proste nezaujíma, kedy si ich ty dostala alebo otvorila