Lelosi legíny - vrátenie

miskamilka
20. sep 2021

Ahojte, tie co objednavate Lelosi leginy - kam sa vracaju, ak by mi nesadli? Do Slovinska? Pytam sa kvoli postovnemu. Ci sa mi oplati objednat viac ks a potom vratit, ktore mi nesadli.. A sedia ako pisu rozmery na stranke? Podla tych mier mi treba Mko (bezne nosim 38ky). Dakujem

miskamilka
autor
20. sep 2021

@nairia dakujem, samozrejme to mam precitane vratane celych obchodnych podmienok, odpoved som tam vsak nenasla.

nairia
20. sep 2021

postovne 7€, ci potrebujes nutne vediet, kam to ide? lebo podla mna to je dostacujuce. inak ked mas otazky, kludne im pis aj na FB, tam su promptni dost.
velkost ti neporadim, ja som pre seba objednala Mka, tiez nosim 38, len teraz mam brucho, tak to moze skreslovat, ale povedala by som, ze velkostne to sedi

miskamilka
autor
20. sep 2021

@nairia postovne je 7€ pri vymene. Pri klasickom vrateni by to malo byt 3.50€

nairia
20. sep 2021

aha, tak som to moc rychlo citala 😅 tak len napisat priamo im a spytat sa, ja som s ich komunikaciou bola velmi spokojna

julka828
20. sep 2021

@miskamilka mali by ti sadnut ja nosim xl a objednala som si plus velkost a su vyborne

eeffka
20. sep 2021

@miskamilka ja mam doma lelosi 4 a 2 pikaluny,
Lelosi mam strednu velkost ta ti bude ok, podla mna by si obliekla aj S ale uz by bolo velmi natiahnute

lenka2710
20. sep 2021

@miskamilka ja nosím 38 a veľkosť mam médium, kamoška nosí 44 a objednáva plus a potom je ešte ta najmenšia veľkosť, ja by som aj tu natiahla 😂 ale už by to nebolo ono a legíny určite sadnú, nepoznám nikoho komu by boli zle a musel ich vracať, ja som teda mega spokojná 👍

jappka
14. okt 2021

No mne nesadli, nosim tak 44 az 46 objednala som plus a sú fajn iba kym nezacnem chodit, potom sa zacnu pomaly posuvat dolu a musim si ich stale vytahovat... zas mensie sa bojim ze by boli az moc tesne..

zirafienka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
buzzy
2. sep 2023

@miskamilka prosim Vás ako to dopadlo nakoniec? Kam ste ich vrátili? Lebo ja mam len jednu moznost a to Slovinsko za 11€. Samozrejme, ze pani na infolinke povie, ze je to len 7€, ale do emailu pošlú štítok s adresou na Slovinsko

miskamilka
autor
2. sep 2023

@buzzy zial uz si nepamatam.. Ale urcite som ich vracala, ale nepamatam za kolko. Ale ano do Slovinska

miinuska
7. nov 2023

Polarosi leginy