Legíny Solucel alebo Sanacel

ketrin12
20. mar 2012

Ahojte babenky má niektorá z Vás skusenosti s nosením legín solucel alebo su aj pod názvom sanacel?sľubuju vraj ubytky v problémových partiách na tele a to sa po pôrode fakt hodí...!!!diki moc a majte sa pekne.

mamutka
20. mar 2012

ahoj, tieto presne nepoznam, mam podobne, leginy wendy myslim. ono sa do toho slovek strasne tazko narve, ako keby si sa pchala do detskeho oblecenia. strasne nieco. ma to skor masazny ucinok, takze koza sa vyhladi, nie ze by clovek chudol nejak, ale pri pohybe sa masiruje koza a vyzera lepsie. tazko posudit, ja hodne rychlo chodim a ked som vela vela denne chodila peso, bolo to ako riadne cvicenie a ta masaz pritom posobila, ze som sa akosi formovala do povodneho tvaru. urcite to nepomoze ak clovek narve na seba daco take a zvacsa sedi, prip.sa malo hybe, bolo by najlepsie v tom cvicit. takze okrem toho, ze si budujes nejaku svalovinu zvnutra, tak si aj vylepsis vzhlad koze zvonka a celkovy efekt dobry. neviem ci to stoji za tie prachy, osobne si myslim, ze ked ma kocka zdrave nohy, ruky, nech radsej vybehne 5 poschodi 2 x denne a ma to zadarmo, ale ja som napr.mala po porode problemy s klbami, ostala mi len ta chodza, toto mi pomohlo zvyraznit jej ucinok. ja som spokojna, len sa mi to zda prehnane drahe.
a je to super pod gate na zimu 😉 v lete by v tom clovek skapal....