Legíny pre ženy na doma

27. mar 2023

Ahojte, prosim kde kupujete leginy take dzersejove na doma? Mam z pepca ale kvalita hrozna, po par praniach suce do kosa - presvitaju a dierkuju. Kde kupujete vy?

anjelok
27. mar 2023

Ja v decathlone, bavlnene a nejak okolo 5 eur stoja

deedol
27. mar 2023

ja mam na doma z C&A take dvojbalenia tmavomodre a cierne. tiez nevydrzia vecne, ale to asi ziadne. mala som aj z lindexu a tiez boli ok

selest
27. mar 2023

Mam vyskusane lidl, kik, pepco, peacock, h&m a tesco. Naj pre mna su hm a tesco s vysokym pasom

zenulkaaa
27. mar 2023

Vyborne som kupila napr v lidli. Sama som bola prekvapena, ze za smiesnu cenu, fakt dobre leginy, ktore drzia tvar aj na postave

srferreira
27. mar 2023

My protein, nosim aj do gymu, aj na bezne nosenie. Velmi som spokojna s nimi. Po oprati su stale rovnake, neroztahuju sa, nesperu sa, nepresvitaju, nezmolkuju. Jedny mam cez tri roky, a su rovnake.

deedol
27. mar 2023

@srferreira mozem len otazku - su bavlnene? dakujem 🙂

srferreira
27. mar 2023

@deedol to nie. Ale prijemne su, jemne.

saxana000
27. mar 2023

V kauflande som naposledy natrafila a su paradne

anjelok
27. mar 2023

@deedol ano z c&a mam tiez, tristvrtove

deedol
27. mar 2023

@srferreira no ja mam z decathlonu tiez take sportove, tie vydrzia vsetko 🙂 ale teda je to nejaky umely material a na doma mi to nevyhovuje. skoda, som dufala, ze vymysleli uz aj bavlnene neznicitelne 🙂)

srferreira
27. mar 2023

@deedol myslim, ze kazda ta bavlna sa po case znici, vyperie, vyzmolkuje. Aby vydrzali musia tam dat tu umelinu. Ta to drzi po kope.

viestta
27. mar 2023

@deedol v dacathlone mas aj take s vyssim podielom bavlny, treba to tam prenurat

sense
27. mar 2023

Z tchiba

slavomira236
27. mar 2023

Na doma mam vselijake adidas nike reebook hm lindex aj lidl

deedol
27. mar 2023

@viestta pozriem, dakujem za tip

srferreira
27. mar 2023

@deedol inak akurat som kukla maju aj 95% bavlnu. Ale neskusala som ich.

anjelok
27. mar 2023

https://www.decathlon.sk/p/303060-19395_damske-...
Tusim tieto mam, uz aj tie zdrazeli 😀

svetlonos
27. mar 2023

Ahoj, ja som si kupila 5 ks cierne z lidla do prace, boli super, bavlnene. Aj z tchiba su dobre.

jaskolka
28. mar 2023

Obyčajné z Lidla mám, alebo aj v second hande sa dajú občas kúpiť,mala som odtiaľ 2 tehotenske s tým vyšším pásom, a nosím ich aj tetaz, perfektne sa prispôsobia.

janisa31
28. mar 2023

väčšinu čo mám, tak som si v lidli kupovala, dobrá cena, super kvalita a teda vydržia veľmi veľa, z decathlonu mi sedeli asi len jedny, takže tam už veľmi málo nakupujem 🙂