Legíny, ktoré sa neroztrhnú

prosimopomoc
10. jan 2023

Ahojte!
Prosim vas, mate tip na leginy, ktore sa nezacnu trhat medzi nohami po kratkom case? Mala som Lelosi, Pikaluna, material je vyborny, nieco podobne zhanam, ale vydrzali maximalne mesiac. Mam siroke stehna, je mi jasne, ze to neustale trenie nici latku. Avsak zacala som cvicit, takze leginy potrebujem. Idealne aj take, ktore sa hned nezosmyknu pod brucho. Mam aj klasicke z Decathlonu, ale ta latka je uz predsa hrubsia, taka teplakovka. Mate niekto skusenosti s leginami Abraka, prip. ine znacky? Vdaka.

nnnuuunnn
10. jan 2023

@prosimopomoc mne sa lelosi netrhaju. Vlastne sa mi trhali iba Freddy. Paradoxne tie najdrahsie... Ja mám také tenšie aj z calzedonia prípadne pozri Nike.

simonah73
10. jan 2023

no ja neviem, ja mam teda lelosi dlho a aj baby a zatial sa ani jedna nestazovala, ze by sa jej nieco roztrhlo. nekupujes si mensie cislo ako by si mala mat?

prosimopomoc
autor
10. jan 2023

@nnnuuunnn bude to isto tymi stehnami 😭

prosimopomoc
autor
10. jan 2023

@simonah73 podla mna nie, mam to najvacsie plus

noemi155
10. jan 2023

@prosimopomoc a nesušíš ich v susicke
Mne sa tiež roztrhali medzi nohami a myslím že to boli skrz sušičku
Ale ja som mala Basic a nosila som ich aj ako tehu,tak dostali au zabrať 😂

casillas28
10. jan 2023

@prosimopomoc ja mam My protein a som velmi spokojna 🙂

lyci
10. jan 2023

@prosimopomoc potrebujes daco klasicke na cvicenie alebk na jogu. take tie umele smyklave leskle materialy sportovych znaciek s vysokym pasom. asi je jedno, ktore kupis. ja tiez vsetko zoderiem medzi stehnami, lelosi zatial ok, ale striedam ich a oni maju prave taky nehladky povrch, ktory sa o seba silno trie

biaa
10. jan 2023

@prosimopomoc ja mám LITEX skús pogooglit sú super natahovacie nepresvitaju. A plus sú kvalitne original robi značka jazdecké vwci mám ich odskusane aj na konoch ako jazdecké legíny celu sezonu so mnou pretrénovali zvládli aj preteky a chodia so mnou aj do fitka :DD za mna topka majú vyssi pas matros akurát riadne elasticky

biaa
10. jan 2023

majú aj s mini nápisom ale pozeraj elastan rovnake % ako tu majú viac druhov. Mám ich fakt roky a sú dokonale mám aj iné NEBBIA a spol ale tieto sú topky

mirit
10. jan 2023

Under armour leginy, mam ich roky a nic sa neroztrhlo a to mam aj stehna dost velke.

prosimopomoc
autor
10. jan 2023

@noemi155 nie, periem na 30 a susim na susiaku. Medzi nohami sa zmolkuju a v tom sviku sa robia mini dierky a potom to ide samozrejme dalej

prosimopomoc
autor
10. jan 2023

@biaa dakujem
Pozriem 🙂

prosimopomoc
autor
10. jan 2023

@mirit dakujem pozriem

biaa
10. jan 2023

@prosimopomoc som síce veľkosti S ale mám široké stehná boky a zadok a sú topka 🙂 toez nemám medzi tehnami medzeru

petamich
10. jan 2023

ja mam najradsej od Victorie Secret, maju extra vysoky a stahujuci pas alebo potom Under Armour, planujem teraz vyskusat aj My Protein ale tie zatial neviem 🙂

za mna Lelosi a Pika Luna otras, paralo sa sitie, mini dierky sa tam robili a nie nemala som mensiu velkost, Abraka su tiez fajn ale neviem, ci stoja za tie peniaze, Zajo sa velmi zmolkuju na siti, to je taky zvlastny material a ked tak treba kupit rozhodne o cislo vacsie ako clovek bezne nosi, New Balance su fajn ale maju nizsi set a potom sa mi na bruchu roluju pod suny

sandrasstini
10. jan 2023

Ja mam tiez krasne “stehienka” 😀 vsetky leginy mam nike a teda len na jednych sa nitky zacali drat po 2 rokoch! A od victoria secret tiez skvele dlho vydrzali.

bobo2433
10. jan 2023

@prosimopomoc mne sa roztrhali lelosi presne ako tebe .tiež medzi nohami mini zmolky potom mini dierka jedna druhá a už to išlo ale teda vydržali mi rok a to som ich nosila fakt stále keď som neikam šla .doma nie . Takže ak ti poradia poradia aj mne 😁

kikiska1234
10. jan 2023

Mne sa veľmi osvedčili aj legíny zo stránky beaybl, treba len dávať pozor na to, že to je anglicka stránka, tak už sa asi platí clo.

ku_uk
10. jan 2023

Tesco f&f

ropucha6
10. jan 2023

Hmm tiez mam Lelosi - asi uz 7 parov a drzia 🙂 ale inak mam rada aj leginy z My Protein a Calzedonie, su pevnejsie, len to uz nie je ten material.

zmrzlinka2021
11. jan 2023

@prosimopomoc

Prosim ta, pri vybere legin, vzdy čekni, na čo sú určené - nie všetky legíny sú výslovne na cvičenie, fitness, beh... proste ten "nápor".

prosimopomoc
autor
11. jan 2023

@petamich dakujem moc, vyborne zhrnutie!

prosimopomoc
autor
11. jan 2023

@zmrzlinka2021 ano, pravda, treba dat konecne ten napor dolu!

baska2705
25. mar 2023

@biaa ahoj prosim ta aké majú číslovanie, ked som S/M, nemám rada úplne napasovane oblecenie, tak Mko mi bude fajn myslíš? Dakujem🙂