Látkove vložky - skúsenosti, áno či nie?

lienocka258
17. mar 2020

Ahojte, našla som na internete latkove vlozky a zacala som nad nimi tak trosku uvazovat.
Vela o nich pisane velmi nie je, hlavne skusenosti od zien ktore ich realne pouzivaju.
Mavam caste zenske problemy, tampony nesmiem pouzivat, to mi neodporuca ani moj gynekolog a tak isto mam pocit ze aj po klasickych vlozkach mavam problem.
A to som uz vyskusala snad vsetky druhy od najlacnejsich po tie najdrahsie, anionove a kadejake mozne ake len su.
Dakujem za odpovede 🙂

sissy27
17. mar 2020

@lienocka258 myslím, že v skupinách zerowaste a podobne sa riešia takéto veci, tam ich baby aj reálne používajú, určite poradia.

kikulienkadd
17. mar 2020

Ahoj,za mňa nie,žijeme v 21.storočí,v tomto sa naozaj nebudem vracať o 100 a viac rokov dozadu. V iných veciach som pro eko ale toto je za mojou hranicou. Je to na každom. Videla som napr. v dm,veď vyskúšaj,uvidíš.

teressa30
17. mar 2020

@lienocka258 ahoj ja som na nete videla ,menstruacne nohavicky, skus kuknut, je to nejaka novinka a celkom sa mi to pozdava

airaw
17. mar 2020

Ja používam, nevidím jedine negatívum, veď sú to normálne vložky, len ich nevyhodis do koša, ale do práčky 🙂

sspeed_cs
17. mar 2020

ja ich pouzivam a v pohode, po pouziti hodim do pracky s postelnym pradlom na 60tku. Asi by som povedala ze zalezi na tom ako silno krvacas. ja krvacam velmi slabo takze bez problemov stacia. inak su pohodlne a prijemne 🙂) nemenila by som. sk krvacas silno skus menstruacne nohavicky tzv snuggs

carduelis
17. mar 2020

Práve pred chvíľou som o tom čitala tu, dole v komentároch sú skúsenosti žien
https://www.sashe.sk/BabyTree/journal/latkove-v...

natalka2711
17. mar 2020

@lienocka258 ahoj, tiež používam látkové vložky už niekoľko rokov a neviem si ich vynachváliť. Mávala som opakované mykozy a tento problém už dlho nepoznám 🙂 za skúšku to určite stojí

monika_mm
29. júl 2020

@lienocka258 latkove vložky som neskusala, ale odporucila by som ti menštruačné nohavičky Saforelle, uplna náhrada vloziek, tamponov..

motylikv
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ninah1486
18. nov 2021
Používateľ ninah1486 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ninah1486.

ja mam skusenost len so znackou meracus a ta je top

lenka155
14. aug 2022

@airaw vyuzivate este? Mam.nove zabalene ja to nevyuzijem

lenka155
14. aug 2022

@sspeed_cs mam nove zabalene