Laskatu

14. jún 2022

Boli ste niekto na zoznamovacom rýchlom rande laskatu? Potešili by skúsenosti.

monkasponka
14. jún 2022

Bola som 😃, bolo to fajn. Sranda bola... Aj som si tam našla priateľa, ale dlho to nevydržalo 😁. Každopadne skusenosti som získala a nemožem nič zle povedať. Sice terajšieho priateľa som našla na online oznamke, ale človek nikdy nevie. A existuju aj ine podobne organizacie.

autor
14. jún 2022

@monkasponka aké napríklad iné zoznamkove firmy? Nepoznám. Ale teda riadne som sklamaná z badoo a tinderu, už tak skôr nechcem byť, lebo je pod úroveň.

monkasponka
15. jún 2022

Napríklad poznám a bola som cez katrande a potom viem ze je podnameeting. A určite su rozne miestne, to už nemam prehlad 😃

marco88
16. jún 2022

Laskatu robí aj matchmaking.
Prídeš ku nim a prinesieš zopár svojich fotiek, dajú ti nejaké otázky: akého partnera hľadáš, jeho a tvoje záujmy a pod. Uložia si ťa do databázy ukážu ti fotky nejakých mužov z ich databázy, podľa zhody, ak by sa ti nejaký páčil, zavolajú mu a cez videohovor mu ukážu tvoju fotku (neposielajú ju mu) a povedia nejaké info o tebe. V prípade že on tvoje sympatie opätuje, dáte si rande a uvidíte čo dalej.
No v ich databáze majú väčšinou mužov a ženy z BA. Vyskúšaj ak chceš a si z Blavy.

autor
16. jún 2022

@marco88 hej to znie lepsie, dakujem. Ano som z BA

marco88
16. jún 2022

Držím palce👍🏻🥰🍀

ayamycat
22. júl 2024

Zoznamka na urovni jee top!