Laserová tlačiareň cez mobil

antonka
12. sep 2023

Ahojte,
Hľadáme laserovú tlačiareň na domáce využitie najlepšie aby mala scan, aj tlač aj kopírovanie. A hlavne musí byť použiteľná cez mobil, nemáme Pc a nechystáme sa zatiaľ ani kupovať, všetko riešime cez mobil, takže potrebujeme aby to fungovalo hlavne takto a najlepšie cez BT, wifi nám mierne hapruje.
Do 180€
Pozeráme hlavne HP LaserJet MFP M140we ale má kadejaké recenzie.
Máte niekto skúsenosti ? Ďakujem

tramtada31
12. sep 2023

@antonka pri kúpe tlačiarne by som pozerala, či sa daju na ňu kúpiť alternativne tonery, lebo potom tá jeden originálny toner môže vyjst viac ako nova tlaciaren. Mne sa mari, že práve u hp s nimi bol dosť problem, lebo ich tlačiarne vedeli detekovat

martinmmartin
12. sep 2023

Android alebo Iphone? Ak Iphone tak tlaciaren musi podporovat AirPrint

jozeffezoj
12. sep 2023

https://www.nay.sk/epson-ecotank-l3251?gclid=Cj...

Lacná prevádzka
Dolievanie náplne úplne v pohode
Tlaci aj pekne fotky
Skener, tlač, kopírovanie,
Tlačenie cez mobil.
Mala a skladna
Odporúčam ešte pozrieť na nete, cena by mohla byt nižšia

antonka
autor
12. sep 2023

@martinmmartin android mame

@jozeffezoj dakujem, pozrieme sa na to! Potrebujeme hlavne pre decka do skoly a bezne tlacenie dokumentov, lreto sa nechcem okolo toho vkuse hrat s mobilom a riesit nejake nastavenia ale ako citam stale tie recenzie na hp tak mam dojem ze to presne skonci tym ze budem len s mobilom stat pri tlaciarni 🙄 a tukat nejake nastavenia kazdu chvilku

antonka
autor
12. sep 2023

@jozeffezoj ah ale to je atramentova, chceme laserovu ..

@tramtada31 ano dakujem, sledujeme aj tonery popri tom, hlavne ale sa musime vyznat v tom ktora bude pre nas najlepsia a hlavne bude fungovat aj cez mobil

jozeffezoj
12. sep 2023

@antonka prečo si myslíte že je laserová lepšia?
Nie je to tak celkom pravda.
A do školy vám treba hlavne lacnú napln a to ma ta tlačiareň. Tým ze je tankovacia sú naplnené lacné.

antonka
autor
12. sep 2023

@jozeffezoj ďakujem za váš názor, ja mám svoj 🙂

maranco
12. sep 2023

@antonka decká nebudú chcieť niečo vytlačiť aj farebne?

antonka
autor
13. sep 2023

@maranco stále zvažujeme či čiernobielu alebo farebnú.. nemáme problém dať aj 200€ ale nech to ide cez ten mobil ako má