Lacný nabíjací kábel - na iPhone

13. feb 2022

ahojte, mam novy iPhone a bol pri nom jeden originalny nabijaci kabel, potrebovala by som dokupit este dalsie 2, nech kabel nemusim tahat stale so sebou. viete mi poradit nejaky lacnejsi ako je originalny? viem, ze sa daju zohnat aj na Aliexprese, ale neviem ci je bezpecne ich pouzivat a neposkodia telefon. pripadne mi napiste skusenosti s takymito lacnymi alternativami. videla som napr. aj v Sinsay za 2 €, ale teda neviem ci do toho ist. dakujem.

janai1
13. feb 2022

Tak ja som kupovala na alze za 5€

petamich
13. feb 2022

lacna alternativa nabija pomalsie a rychlejsie sa pokazi - asi ako vacsina rychlejsich alternativ 🙂 ja mam napr. 3 kable z Flying Tiger tusim za 3-5E a jeden za 8 z Alzy, original mam iba jeden

autor
13. feb 2022

pomalsie nabijanie mi nevadi, skor sa bojim aby som si lacnym kablom neodpalila novy drahy telefon, no nechce sa mi davat dalsich 100 € iba za kable 🙂 cize tie z Flying tiger su ok? tam som videla ze maju aj 3 metrove, co by mi uplne vyhovalo ked vecer lezim na gauci 😀
@petamich

petamich
13. feb 2022

ano mam taky isty 3M pri posteli 🙂 uz ich pouzivam dlhsie, asi druhe "kolo" mam a neodpalili ani ten pred tym ani tento

martinkatinka
13. feb 2022

V kiku kupis do 5€

cosmic_origin
13. feb 2022

Telefón si odpáliš skôr so zlou nabíjacou tehlou. Príliš dlhé káble nie sú dobré hlave keď je v telefóne stará batéria, lebo sa môže stať, že sa počas nabíjania bude vyvíjať, síce pomalšie ako nezapojený, ale inak na kanáli nezáleží, hlavne nech má správny konektor.

cacianka
14. feb 2022

Tedi, KiK, pepco, cca do 5 e