Kúzelné čítanie Albi - potrebujem poradiť.

lenzas
23. dec 2019

Mozno viete poradit, kto to uz doma ma a pouziva. Citam navod k tomu, a teda nie je mi jasne, ci to pero ma stale blikat na oranzovo?
V navode napisane "Oranžové blikanie je indikátorom činnosti ceruzky. Tzn. Keď bliká na oranžovo, ceruzka práve načítava obsah z pamäťovej karty." Ale ona blika aj ked len lezi zapnuta, aj ked "citame" s nou, tak neviem ci to tak ma byt.
Dakujem za odpoved

christie11
23. dec 2019

Aj mne blika neustale,je to dost otravne

lenzas
autor
23. dec 2019

@christie11 Ved prave. Veru, keby o tom viem skor, tak neviem ci by som to kupila, mna to dost vyrusuje to blikanie 😂

lillala
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
leamax
25. dec 2019

@lenzas nema stale blikat. ale neviem poradit, ako to blikanie "vypnut"

lenzas
autor
25. dec 2019

@leamax Aha, dakujem za odpoved. Napisala som email cez stranku kuzelne citanie, tak uvidime co odpisu. Malej kniha celkom sa paci, ale to blikanie vadi aj jej, odputava pozornost od knihy a mala zacina viac sledovat blikanie ako samu knihu. Aj ked uz asi zacina zvykat a nevsimat to blikanie, mna ale to stale znervoznuje 😂

katren
26. dec 2019

@lenzas pero blika, ked z neho rozprava....vypat sa to neda....

lenzas
autor
26. dec 2019

@katren Nase blika aj ked nerozprava, jedine ked je na nabijacke alebo uplne vypnute, tak neblika. Ci s tym nieco citame, ci len lezi na stole a nikto to nepouziva a stale je zapnute, tak stale blika. Najprv som si myslela, ze treba dat na nabijacku, ze preto stale blika, ale nebolo to tym.

leamax
26. dec 2019

@lenzas aha,tak beriem späť-blika to pero.ja som si to doteraz neuvedomila,deti sa nestazovali,nijako im to nevadi.sleduju knizku a pocuvaju,blikanie si nevsimaju

lenzas
autor
26. dec 2019

@leamax Blika tiez stale, aj ked nic s tym nerobia, len je zapnu?

leamax
27. dec 2019

@lenzas ano

orsi_h
26. apr 2021

@lenzas vyriesilo sa to nejako?

lenzas
autor
26. apr 2021

@orsi_h No, napisala som na technicku podporu albi, a dostala som odpoved, ze to aj ma blikat 😂 Ze nie je to ziaden dovod na reklamaciu 😂

orsi_h
26. apr 2021

@lenzas :D:D:D parada.. aj nase pero blika ked sa mu zachce..

lenzas
autor
26. apr 2021

@orsi_h Ale uz sme si zvykli. To len hned na zaciatku dost vyrusovalo, a potom uz v pohode 😃

orsi_h
27. apr 2021

@lenzas :D ok tak si zvykneme :D dakujem inak ze si napisala

majka8657
16. sep 2021

Ahojte, po aktualizacii mi nejde zapnut pero len na chvilu zasvieti modra a nic viac sa s nou nedeje. Nabita je. Dakujem za vsetky rady.