Kurzy osobného rozvoja - skúsenosti

amelia87
29. júl 2015

Zdravím, chcela by som sa opýtať či máte niekto konkrétnu skúsenosť s nejakým kurzom osobného rozvoja. Zaujímajú ma hlavne tieto oblasti: zmena myslenia, odstránenie strachu a fóbií, podpora komunikácie a zvýšenie sebavedomia. Viete mi dať nejaký tip? Ďakujem

stary_ujco
30. júl 2015

Pri kurzoch tohto typu natrafis iba na sarlatanov, v horsom prípade na scientologov...

zuzkapredajkupa
2. aug 2015

@amelia87 staremuujcovi never ani slovo, to sú len rečí ľudí, čo sedia celý život na riti, nič nerobia, nemakajú na sebe a závidia tým, čo myslia inak a chcú zmeniť svoj život a pohľad naň. nechápem načo takéto sračky vôbec píšu do komentu... potrebujú sa asi len dohnať niečo, čo ich strašne serie 😀

Som z BA, mám VŠ, detto aj moja mamina a obidve takéto semináre a tréningy absolvujeme už cca 2 roky (okrem toho aj rôzne biznis semináre do našej firmy). Vrelo odporúčam 🙂 Zmení ti to život !!! neverila som mame ani slovo, som právnik a racionálny človek k tomu (až moc), ale po približne 3 seminároch sa začali veci meniť... neviem čo sa stalo, ale stalo !!!
Ak ti môžem radiť, najlepšie do čoho môžeš investovať si ty SAMA. Tie peniaze ZA TO STOJA. Na vlastné oči som videla ľudí, ktorý mali fóbie napr. z hadov ako po seminároch sa s nimi na krku fotili 🙂 videla som chodiť ľudí po žeravom uhlí a nepopáliť sa. Videla som týpka prepichnúť si ihlou ako pre koňa ruku a nekrvácať... je toho brutálne veľa. Neváhaj ani sekundu. Choď do toho a hlavne nepočúvaj reči debilov... nech sa realizujú vo svojich životoch.

Mne zmenil život tento človek: https://www.facebook.com/AndyWinsonOfficial?fre...

V októbri bude seminár, skôr taký na financie, ale určite príď, uvidíme sa 🙂 potom cca v máji bude presné taký, na aký si písala dotaz. Treba však absolvovať všetky, ono to všetko dokopy začne spolu dávať zmysel 🙂

Pekný večer a veľa odvahy do životných zmien, ktorým si otvorená a ktoré ťa čakajú!
Zuzka

zuzkapredajkupa
2. aug 2015

Inak len tak na okraj - píšeš, že by ti bodlo zvýšenie sebavedomia... pred pol rokom som nedokázala poriadne hovoriť s cudzími ľuďmi, červenala sa pri každej hovadine a panikárila. Dnes? Chodím vzpriamene s hlavou vztýčenou a bez problémov komunikujem... 🙂 zo dňa na deň (po seminári) som sadla a za 3 týždne napísala diplomovku, ktorá bežne zaberie tak minimálne 2-3 mesiace. S priateľom som sa nepohádala ani nepamätám. Môj bláznivý pulz (v pokoji som mávala okolo 90, v nervoch aj okolo 130) sa skľudnil a mávam teraz normálne okolo 70 (áno, tí šarlatáni mi začarovali srdce a to začalo pomalšie biť 😀 ). Mohla by som písať až do rána... Neverila som ani slovu z toho, fuj aká som bola skeptická, uzavretá a tvrdohlavá 😀 až kým sa to všetko nestalo mne samej. Naučia ťa ovládať svoju MYSEĽ a potom sa ti zmení svet, sama zmeníš svoj život, ani nebudeš vedieť niekedy ako. Je to skvelé. Choď do toho!

🙂 🙂 🙂

stary_ujco
3. aug 2015

Skvelé, už len partička predajcov kurzov neurolingvistickeho programovania nam tu chýbala.
Tieto zázračne kurzy predpisem aj svojim ľuďom, zrobia trojmesacnu robotu za 3 tyzdne. To sa fakt oplatí. A kardiologovia od dnes nemajú čo robiť,lebo zlepsujeme aj srdce. Ale pozor, nestačí jedno sedenie, po ktorom sa z teba stane rambo. Treba zaplatiť všetky, veď biznis je biznis...

zuzkapredajkupa
3. aug 2015

@stary_ujco čo ta štve? ty si buď doktor alebo psychológ, však? a štve ťa, že keď všetci ľudia zostanú zdraví a šťastní nebude roboty? prečo si taký negativistický? toľko nenávisti ide z tvojich správ... ☹ ja som zase právnik, racionálny človek, čo neverí v nič, čo sa nedá chytiť alebo dokázať... napriek tomu mi kurzy pomohli, neviem, čo sa stalo a ako, a je mi to (výnimočne) jedno, lebo mi je lepšie... tak píšem svoje skúsenosti... nechaj ľudí nech si skúsia, čo uznajú za vhodné a keď to bude hovadina, tak okej... prečo ich hneď odhováraš a kydáš, keď si to nezažil a ani oni ešte nie? veď každý je dospelý a svojprávny a nikto mu nemôže nič diktovať... ani ty nie 😉 neventiluj si prosím na nás tvoje haluze a zlosti 😉

zuzkapredajkupa
3. aug 2015

oprava: ani ty, ani ja nie, aby som bola férová 😵

zuzkapredajkupa
3. aug 2015

PS: kardiológov mi ani nespomínaj, lebo štyria ma poslali do faku, že čo tam chcem, mladá zdravá baba a že mám viac behať a piť viac minerálky na ten pulz... 😉 že na to sa neumiera, nech si nerobím starosti. No seriem na nich, našla som si inú, a je mi jedno ako moc šarlatánsko-neurolingvistickú cestu, lebo konečne sa mi normálne dýcha a normálne aj spím... a nech si hovorí kto chce čo chce !

stary_ujco
3. aug 2015

Je to vymyvaren mozgov, preto kydam a ľudí odhovaram... Lebo v tomto prípade je skúšanie na vlastnej kozi dosť nevhodné

zuzkapredajkupa
3. aug 2015

@stary_ujco to je len a len tvoj subjektívny názor 🙂 máš naňho právo, tak ako aj ja mám právo na svoj... a nekydám na teba za to, že máš iný názor ako ja 😉