Kuriér a balík

25. nov 2021

Zdravím, keď sa mi kurier nedovolá, donesie mi aj tak balík a zazvoní ? Keď uvediete napríklad nesprávne cislo.

a_alexandra_a
25. nov 2021

áno

liusa82
25. nov 2021

No mne sa veru neobťažoval isť domov zvoniť ešte aj v aktualizáciach na nete som mala napisane že nezastihnuta a tu veru nikto nebol.Tiež som omylom zadala zlé tel čislo.Potom som ich dobre spucovala že čo klamú ked tu nezvonili a znovu mi to doniesli

zojazoja
25. nov 2021

Záleží ci mas dobierku alebo bez dobierky, zalezi kde byvas, zalezi na samotnom kurierovi.. Od vela veci záleží

mimi2120
25. nov 2021

Chudáci majú toho veľa, vy im to sťažujete, a ešte ich aj za to spucujete. Pekne.

ailiba
25. nov 2021

@liusa82 aj mne sa to tak stalo. Len volal.

bloger
25. nov 2021

Môže aj nemusí záleží na ňom

liusa82
25. nov 2021

@mimi2120 ale šak to je jeho robota.Ktovie komu cudziemu sa aj dovolal určite mu ten človek na druhej strane musel povedať že je to omyl že on nič neobjednával a neobťažuje sa prisť ani len zazvoniť? A ešte aj oklamú že nezastihnutý.No nenaštvi sa.Tiež som to mala dopredu vyplatené

trema
25. nov 2021

Ja som raz mala vypnute zvuky na mobile a stal pred bytovkou a len volal a volal a volal miesto toho, aby vystupil a zazvonil 🙂

ninusa221
25. nov 2021

@liusa82 To je tvoja robota si poriadne skontrolovať svoje údaje ked niečo objednavaš😉

lalenka33
25. nov 2021

Kurier nieje poštár, aby zvonil na dvere každému, kto nezdvihne alebo zadá zlé číslo. Tiež som teraz zle zadala číslo, ale pri kontrole potvrdenej objednávky som si to všimla a zavolala do eshopu aby to opravili. Myslím, že majú dosť roboty aj bez toho, aby vyzváňali ľuďom na zvonček. U nás SPS a GLS zvonia, keď sa nedovolajú, ale také DPD nie. A logicky keď sa nedovolá, tak označí, že zákazníka nezastihol lebo je to pravda.

liusa82
25. nov 2021

@ninusa221 ja som sa nepomýlila asi som sa zle vyjadrila.Pomylila sa predavačka v Andrea shop potom to prepisovala a ešte aj ked som jej nadiktovala dobre čislo aj to napisala zle.Len som mala za ňu vybavovačky navyše

cimage
25. nov 2021

Mne sa podarilo zadat zle tele cislo, kurier nedodal balik, ale dosiel mi mail, ze sa mi nevedel dovolat. Tam som si vsimla zle cislo. Zadala som si opatovne dodanie balika a tam uz dala dobre cislo.

romca245
25. nov 2021

Kuriéri maju roboty habadej. To nieje že prídu do práce a majú naložené balíky aby doručili. Oni si ich musia vytriedit, vyložiť s kamiónu, napípať, naložiť do dodávky a môžu ísť. Niektorí ľudia si to ani neuvedomujú že to nieje len tak. Niektorí sú platený od balíčkov to znamená že potrebujú mať najmenej vratiek ale teraz určite keď je niekto nezastihnutelny tak nebude stáť 20 min pred vchodom

romca245
25. nov 2021

@romca245 a hľadať kde je... Keď ma napr. rozniest 200ludi a potrebujú to stihnúť do nejakej hodiny, lebo ešte musia vyzdvihovať firmy. A zvoniť na zvonček kde nieje ani dotyčného priezvisko ozaj super, sa nečudujem že sú už aj nervózny. A ešte ľudia k nim arogantný

simsalabim
25. nov 2021

Zalezi na kurierovi. U nas vacsinou vola, potom zvoni a nakoniec balik prehodi cez plot. Som na home office a niekedy mam akurat call a nemozem ho prerusit.

jaroe
25. nov 2021

@mimi2120 prečo chudáci, majú prácu. Chudáci sú tí, ktorým biznis ničia. E-shopy a kuriérske spoločnosti na tejto situavcii len ziskavaju. A k otázke, ja mám skúsenosť, že sa kuriéri neunuvaju zazvonit na domovy zvoncek, keď im nedvihnes mobil😡

jaroe
25. nov 2021

@trema toto aj ja zažívam, mam už nervy na nich niekedy.

basska_b
25. nov 2021

V mojom prípade spravidla príde a zvoní, ale my sme v rodinnom dome, tak to je jednoduchšie. Dokonca ich už mám zvyknutých, že keď sa nedozvonia, dajú mi to za plot 😁

andreahud
25. nov 2021

to záleží od kuriéra (nie od spoločnosti), je to jeho osobné rozhodnutie. Ale teraz majú kuriéri toho toľko, že by som sa čudovala, keby prišiel aj bez toho, že by dopredu volal.