Kupujúca z Bazoša mi nedoplatila chýbajúcu sumu za veci

naiko
30. sep 2012

Napíšte mi prosím svoj názor....čo mám robiť?? Mala som "veľmi milú" kupujúcu (ešte cez bazos.sk) na rifle kabátik. Napísala, že mala by záujem aj o další zimný kabátik za 13euro...ale to vie zaplatiť iba o týždeň!! No rifle kabátik, čo stál tiež nemálo 10 eur zaplatila ešte v ten deň, keď sme sa dohodli...myslela som, že môžem jej to posľať spolu (za jedno poštovné), ajtak to zaplatí... :/ Smola :/ Balík dostala, bola veľmi spokojná, napísala že druhý deň pošle chýbajúce peniaze,,no odvtedy nič!!!! Na maily neodpovedá...našla som ju aj tu, aj na facebooku...nič.... :((((((
Mám všetky maily od nej, ako dôkaz že druhý kabátik nezaplatila...ale neviem čo robiť :/

lienkan
30. sep 2012

Oklamala ta a vyuzila ... to je moc smutnee ... a jedna moja znama takto skoncila na konikovy ... Netrap sa - ty si viedla čestny boj ... ona je ta - ktora ti to vedome nezaplatila a nech si spytuje svedomie ...

mima4
30. sep 2012

@naiko ahoj, ja tiez teraz zacinam predavat veci cez modreho konika a dufam, ze taketo sklamanie nezazijem 😒

Ja by som jej este raz na tvojom mieste napisala vsade kde sa da (facebok, bazos, e-mail, modry konik,...) a upozornila ju na to ze to nezaplatila ani nereagovala a dala jej termin na uhradu - cca 3-4 dni a pokial by to opat odignorovala , zverejnila by som ju kde sa da...aby viac ludi tak nedopadlo.

je dobre, ked nedoveryhodny clovek je pre ostatnych znamy...

mahatta
30. sep 2012

Zverejni je meno, aby jej nenaleteli dalsi

sisaha
30. sep 2012

@naiko suhlasim s ostatnymi, napis jej na nastenku na FB...a ked to zmaze, tak opäť, až kym ta neda zablokovať..., pripadne si opis (ak nema zablokovane mena priatelov) a napis to aj im...Je to sice nechutne..ale ludi treba naucit sa spravat...a jej napis spravu, ze pokial ti to nazaplati do 3 dni, ze napises vsetkym jej priatelom co to maju za "kamosku".

zuzana2000
30. sep 2012

aj na bazoš sa dá dať negatívne hodnotenie.....treba jej ho tam napísať, no neviem či tam je aj nejaký admin, že by ti vtom pomohol....no vieš ak jej to bude jedno, že by jej aj zrušili bazarik, nie je problém si založiť iný.....fakt netreba takto slepo dôverovať, veľa krát sa to nevypláca.....

katkas1
1. okt 2012

vsade kde sa da jej napis negativne hodnotenie, milujem taketo klamarky

babusinka
3. dec 2012

Ja som mala podobný prípad tu na MK. Pani mi zasa nechcela poslať balíček kým jej nedoplatím poštovné .Raz som jej zaplatila 1,20€ povedala , že to je málo , že mám doplatiť ešte 1,60 € , tak som zaplatila .Nakoniec keď mi balíček došiel zistila som , že to poštovné 1 triedou stálo iba 0,60 centov . Zarobila na mne 2,20€ a ešte bola drzá a písala mi vulgárnosti do hodnotenia . Potom som sa tu dočítala že si dáva robiť plastiku pŕs a že tým že predáva veci na Modrom koníkovi si sporí na tú operáciu.Keď na každom zarobí tie 2,20€ na tie prsia aj našetrí. Treba bez milosti uverejniť jej meno , nech vieme na koho si dávať BACHA .