Kupujúca nezaplatila za čižmičky. Čo mám robiť?

primadona
13. nov 2012

Potrebujem vašu pomoc.Poslala som jednej pani čižmičky,no ona ich nezaplatila.Boli sme dohodnuté 3 dni že peniažky pošle,tak ja som jej odoslala čižmy.No na to mi napísala,že už ich neberie,lebo dostala iné.No slúbila mi že ked jej prídu,tak mi ich odošle naspäť.No už sa mi viac neozvala.Takže má čižmy zadarmo.Už som jej písala minimálne 5 krát,no neozýva sa.Neviem čo mám robiť.Inzerát som už vymazala aj ked som mala dalšie 4 záujemkyne.Fakt som sklamaná,že aký ludia existujú ☹

sisaha
13. nov 2012
sintra
13. nov 2012

Jedna vec je, preco si poslala tovar bez platby, ale to teraz neriesme, nevadi...
Ja by som dotycnu upozornila, ze pokial do tebou stanoveneho terminu cizmy nedostanes, zverejnis jej meno aj adresu s patricnymi podrobnostami...
To vacsinou zaberie, pokial nie je nejaky extremny pripad...

bodka13
13. nov 2012

@primadona ....čakať a poučiť sa z vlastnej chyby 😉

@sisaha ...negatko? však chybu urobila predávajúca 😒

bibistec
13. nov 2012

osobne by som sa povyhrazala policiou, ty tam mozes dat podnet a oni to budu musiet presetrit aj ked ide o mensiu sumu. cize by ju otravovali aj doma. skus

sonatko123
13. nov 2012

toto je dosť smutné, ja som tiež bola doverciva ale vobec sa to neoplatí.
Za dobrotu na žebrotu hrozný ľudia 😠

euka210
13. nov 2012

nabuduce posielat tovar az po zaplateni

lejlla
13. nov 2012

no mne tu jedna mamicka neposlala asi mesiac zaplatene tielko ,pisala som adminom nic sa nepohlo ☹ ,potom som jej pisala ze idem na policiu a oznamim to a zazrakom do dvoch dni som mala tielko doma 😲 .a ona ma ucet uz neaktivny 😒

veronka78
13. nov 2012

ja som sa už tiež poučila,prišla som o rifle aj o peniažky,dôverčivosť sa neoplatí,takže nič neposielam vopred a ni na dobierku 🙂 🙂 🙂

lucia134
16. nov 2012

treba vymáhať súdnou cestou, na to je zákon