Kupujete zvlášť prostriedky na biele, na čierne a farebné prádlo?

anika234
15. júl 2017

Baby čaute mám dilemu, priateľ mi povedal že keď periem tak načo mi treba kupovať zvlášť prostriedok na biele, farebné a čierne prádlo keď na bielych veciach na štítkoch je ze nebieliť ani s chlorom ani s kyslíkovim bielidlom a googlila som na internete a zistila som pri značke Perwoll že ten gél na čierne a farebné má UPLNE ROVNAKÉ ZLOŽENIE čiže sa jedná len o reklamný trik čo ma aj dosť zarazilo !... A zas keď by som nemala ani biele veci bielit tak neviem ci mi nestačí si kupovať iba jeden prostriedok s nápisom COLOR.... Prosiiiiiiiim poraďte mi. Ďakujem 😊😊

evittam
15. júl 2017

@anika234 Ja pouzivam len jeden prášok. Na všetko.

0silvia0
15. júl 2017

@anika234 presne tak to robim ja. Jeden prasok color na vsetko akurat cierne a cervene periem len na 30 stupnoch. Pradlo s vlnou periem s pripravkom na vlnu.

simsalabim
15. júl 2017

@anika234 ja pouzivam Persil na vacsinu veci. Specialny gel pouzivam na vlnu a jemne. Cierne veci periem v geli iba cierne veci - zriedka, vacsinou zabudnem. Pradlo triedim iba podla teploty, nie farby. A vlnu a jemne periem samostatnr

anika234
autor
15. júl 2017

@evittam a to používaš prášok Color? Pretože normálne prášky kde nieje napísané color tak obsahujú bieliace činidlá na báze kyslíka a farebné,tmavé veci z neho blednu

erikavesela
15. júl 2017

Ja pouzivam ariel prasok na biele...presne kvoli bielidlam...inak to biele pradlo zosedivie casom a ariel prasok na farebne..tam tie bielidla nie su..potom na vlnu specialny del na vlnu a na cierne pouzivam ariel gel na farebne pradlo...

evittam
16. júl 2017

@anika234 Raz kupim color raz univerzalny. Periem tak uz roky. Nic mi nebledne, biele je biele. Nesedivie ako pise
@erikavesela .

anika234
autor
16. júl 2017

No tak veď to sa ešte rozhodnem že ktorý si kúpim keď budem stáť pri regáloch s drogériou ale určite si už nebudem kupovať 3 prášky ale len jeden pretože gél na čierne oblečenie kupovať nebudem kdeže má rovnaké zloženie ako color a budem si kupovať na striedačku ako
@evittam 🙂 a ešte mi jednu vec poradil priateľ že keď nechcem míňať veľa vody a elektriny tak si mam kúpiť Colour Catcher takže budem prať už len bledé a tmavé

evittam
16. júl 2017

@anika234 No toto ja neriesim. Periem v tom ako som napisala. Mam pracku co neminie ani vela vody ani elektriny.😉

anika234
autor
16. júl 2017

Ja mam tiež takú so šiestym zmyslom ale niekedy si pripadám ako strýko Držgroš😂😂