Kupujete si často oblečenie?

3. feb 2023

Kupujete si často oblečenie?drahé?.značkové? Šaty letné za 30€ sú drahé?je to individuálne nej sa pýtam ďakujem

syslik81
3. feb 2023

saty za 30 je cena mala .. ale zalezi na co si zvyknuta-niekomu staci tesco,pepco ci cinan a podobne a iny ma radsej kvalitu .. ja kupujem radsej drahsie(nie extrem) ale saty okolo 100+ a menej casto ako xy lacnych kt vydrzia jedno pranie alebo na tele skrabu a vyzeraju nevkusne .. som skor minimalist a o veci sa staram .. takze jedna kvalitna vec ci topanky mi vydrzia niekolko rokov .. a nevadi mi to ... nemusim mat stale daco nove = no to prislo vekom

alexas56
3. feb 2023

Nie není to veľa. Ja si to vždy premietnem nato, že niekto to musel vyrobiť, zaplatiť pracovnú silu, následne to predali do veľkoskladu, kde oni musia natom zarobiť a následne to kúpil obchodník...30 e za letné šaty naozaj nie je veľa. Radšej si kúpim jedny a kvalitnejšie šaty.

29simona29
3. feb 2023

Ešte nedávno som mala obdobie, zr často a všetko drahé a kvalitné (viem, že drahé nerovná sa vždy kvalitné)..A to oblečenie, kabelky, topánky..Kabelky typu michael kors, furla, coccinelle..Mám ich dokopy asi 12 ks, a keďže všetkého mám naozaj dosť a mnoho je nadčasových kúskov, čo sa ľahko skombinujú, posledných asi 6 mesiacov ma toto už vôbec neláka , potom to nestíham vynosiť..Skôr mám teraz radosť z toho, že budem nosiť, čo mám..Ale zase dosť investujem do kozmetiky, do vlasov, do procedúr a do šperkov😬V tom vidím väčší zmysel ako v oblečení..No a do zážitkov a cestovania, to som ale vždy..
A šaty za 30€ je taká klasika, ja skôr investujem do drahších topánok, kabeliek, bundy, kostým, sako..ale tričká, šaty, blúzky a najmä módne záležitosti- to zvyknem kupovať lacnejšie a bežné značky typu zara, reserved, orsay, do práce mám veľa zo chantall

mandymoore123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babulkomale
3. feb 2023

Máločo ma zaujme, prípadne kvalita je úbohá, takže si radšej dávam šiť na mieru.

autor
3. feb 2023

Pýtam sa lebo maju teraz zľavy v zalando a už tretie šaty kupujem😂

blog_betka
3. feb 2023

Kupujem si rada oblečiem keď si kúpim šál za 30€ tak šaty mi neprídu vôbec také drahé. Je to už taká normálna cena teda pre mňa...

alzbeta1301
3. feb 2023

Ahoj zalezi čo. Kabelky, topanky spodne pradlo to mám väčšinou značkové kožené (až na to pradlo:D) zvyšok nakupujem klasika mohito, gate a podobne. Niekedy zavolám aj do dráhsich lovišt😀 väčšinou kupujem každý mesiac niečo aby toho nebolo naraz veľa takze dajme tomu nejakých 80€ asi mesačne miniem skoro vždy. Ale sú obdobia pred letom alebo pred zimou kedy sa to točí aj okolo nejakých tých stoviek😀 zvyčajne si kupim čo sa mi paci 🙂 nejak neriesim koľko som si už kupila proste vidim paci sa mi to tak prečo nie treba si eobit radost

alzbeta1301
3. feb 2023

Nemusis mat zle svedomie kup aj 3tie😀

autor
3. feb 2023

@alzbeta1301 moja reč 🤣

alzbeta1301
3. feb 2023

@autorka Pamatam si mesiac kedy som sa teosku utrhla z reťaze😂 normálne už mi chlap vravel že či to nepreháňam ja nasrata vybuchla som ako sopka že si to platim zo svojho tak nech sa stara do seba🤣🤣 ale tak čo leto slo tak 8 siat pohoda za týždeň😂

autor
3. feb 2023

@alzbeta1301 to už je extrém 8 za týždeň ,ale keď na to máš👍👌

alzbeta1301
3. feb 2023

To bolo raz len nastastie😀 pred dovolenkou🤣 to som prehnala 😀 inak to tak často nebýva

monillia
3. feb 2023

@babulkomale veru ta kvalita je strašná, ja mám šťastie,že si šijem sama 😉

saxana000
3. feb 2023

Nie vobec postavu mam stale.rovnaku.a oblecenie skor menej nadcasove nepodlieham modnym vystrelkom.co dokupujem su akurat ponozky tricka a spodne pradlo.to vybavim vacsinoh v new yorker alebo tesco zimne bundy mam dve uz 7 rokov jeden cierny kabat 10 rocny.spolocenske saty dvoje dlhe a troje kratke.par rifli nejake leginy a teplaky par kratasov nejake sukne ale fakt toho vela nepotrebujem po dome chodim v pohodlnom v robote cierne nohavice a firemna kosela. kabelku kupim a nosim kym sa nerosype potom kupim novu presypem si do nej vsetky rarohy a zas nosim do rosypania.plus jeden ruksak na vylety a ihrisko s malou.nebavi ma to prekladat.topanky tiez tak.poskromne len co potrebujem.

gladys_07
3. feb 2023

Tazko povedat ci je to vela ci malo. Potrebujes tie saty? (Asi nie kedze su tretie a kupujes ich lebo si ich nasla v zlave predpokladam)

Ale omnoho dolezitejsie - ake je tvoje “financne zdravie”? Mas uspory/odkladas pravidelne z vyplaty? Ides od vyplaty k vyplate? Pojdes na karte do minusu?

Inak 30€ za saty je dobra cena. Ak su kvalitou ok

babulkomale
3. feb 2023

@monillia to je uplne naj 👍

amelie2017
3. feb 2023

Neznasam si kupovat oblecenie. Kupujem, len ked ozaj potrebujem, ze uz su tie kusky v nenositelnom stave, alebo ak sa do niecoho ozaj zalubim. A to sa stava vynimocne. A ked mi nieco sadne, napr. rifle, tricko..tak ho kupim vo viacerych farbach a mam pokoj 🙈 ale ja som v tomto pripad. Ale pre deti nakupujem rada.
A tych 30€ - to je taka bezna cena. Ja vacsinou kupujem veci od tych 25 do 50. Samozrejme okrem zimnych bund, topanok..

andrejka1974
3. feb 2023

Ja kupujem si oblecenie len vtedy keď mi treba

zobaka
3. feb 2023

pri dnešných cenách 30 eur za šaty nie je veľa, kúpim si keď sa mi niečo páči, veľa veci mám aj zo second handov, lebo ma to baví 🤷

majlo1234
3. feb 2023

Ak si kupis saty za 30 eur a oblecies ich raz, je to drahe. Ak si kupis saty za 300 a oblecies ich 500 krat, drahe to nie je.
Ja uz si kupujem velmi malo, konfekcna velkost sa mi nemeni, ani velkost nohy, nosit mam co

euka210
4. feb 2023

Kupujem, ked mi treba. 30e za saty je ok cena, ak su dobre. Ja mam problem najst saty co by sa mi pacili a aj boli dobre, takze 30e by som ja dala. Raz som tak nasla a par rokov uz sluzia.

blondiee83
4. feb 2023

Ak sa ti velmi pacia a vynosis ich, kludne si ich kup. Ja neuvazujem nad tym, kolko miniem za saty - kupim si, ked ich potrebujem, ked sa mi pacia a viem, ze ich budem nosit. Co sa tyka ceny - 30€ za saty je velmi dobra cena podla mna, aj ked zavisi od danych siat - za obycko cinsku handru je to vela 😀
Ale tak kazda mame iny vkus a ine fin.moznosti - co je pre mna malo, je pre ineho vela a naopak, co je pre mna vela, moze byt pre ineho malo

alexka89
7. feb 2023

Tak mne je to veľa za letné šaty 30€...ja radšej idem do kvalitného sekacu ...veci z Nemecka Rakúska a tam si pokupim majú všelijaké zľavy teraz majú všetko za 2.50€ a som spokojná ...kvalita lepšia jak z dajakeho sinsay alebo pepca..lenže teraz mi nič netreba tak už som dlho na nákupy nebola