Kúpili by ste si iPhone 8?

18. jún 2024

Ahojte, potrebujem mobil len na klasické účely, messenger, instagram, volanie. Dizajnovo sa mi strašne páči IPhone 8 a známa dostala novší IPhone tak svoj by mi predala za symbolickú cenu. Má zmysel kúpiť ešte 8mičku? Zase nechcem mobil na 2 mesiace ani za malú sumu.

lenkasarka
18. jún 2024

Skôr nie.

kiki68
18. jún 2024

Akoze za mna to bol fajn telefon, hlavne maly. Ak ma dobru baterku, tak preco nie

butterflyeffect
18. jún 2024

Nie, najnovsie aktualizacie sa nedaju stiahnut uz na starsie typy a nemusia ti tym padom fungovat niektore aplikacie, lebo tie mozu tiez vyzadovat novy softver ktory tam uz nedas a kludne sa ti moze stat ze napriklad taky internet banking ti nepojde…

petracandle
18. jún 2024

V žiadnom prípade!! Veď už skoro žiadne aplikácie tam nebudú fungovať nakoľko ten mobil nepodporuje nové aktualizácie. A to ani nehovoriac o operačnom systéme. Čo ťa to vôbec napadlo? Nemáš peniaze aké silou mocou chceš jablko?

lenkasarka
18. jún 2024

@kiki68 baterka je v tomto pripadne najmenej

dadis
18. jún 2024

@petracandle Moj otec ma 8 a je spokojny. Ale tak ma skoro 70r a z appiek pouziva najma WA a bankovu aplikaciu. Nemyslim si, ze je nieco zle na tom vyuzivat aj starsie veci. Ale teda 8 uz asi nema hodnotu, ani symbolicku, kamaratka jej ho mohla podarovat..

elin2525
18. jún 2024

Ja som pred 2 mesiacmi podedila manzelov iPhone 8 a nemam ziaden software problem - pouzivam ho na bezne appky (Messenger a spol, internet, banky, appky obchodov, kde nakupujem, a fotenie). Ja som mala stary SE, ktory som milovala, ale uz mi odislo Home tlacitko a vymena by bola draha. Ale chyba mi, ja mam male dlane a tie velke su tak nepohodlne 😂

elin2525
18. jún 2024

Ale inak sa mi este podarilo ten moj stary SE predat za cca 25 EUR - su ludia, co skupuju stare telefony, takze i ten iPhone 8 este moze mat hodnotu 😊

dejka77
18. jún 2024

Ja mam uz dlhsiu dobu 7 a v pohode mi vsetko funguje. Jedine, co mi nejde je H&M appka a Family link. Raz za cas sa mi aktualizuje OS. Manzel mal donedavna dokonca 6 a vsetko bez problemov.

barus26
18. jún 2024

nie

vanilkovazmrzka
18. jún 2024

Zalezi za aku cenu. Za 20€ max 🙂 ale ak bol roky pouzivany to by ti ho uz mohla aj darovat.

muchotrafka298
19. jún 2024

Pri starsich verziach je problem s tym, ze tam uz nespravis aktualizacie a vela aplikacii uz nefunguje.

petracandle
19. jún 2024

@dadis ale ona je zrejme mladá baba, ktorá chce používať instagram a tiktok atď a to jej nepôjde...nemá 70 rokov ako to môžeš porovnávať 🤦‍♀️😄

vevapeto
19. jún 2024

Úplne v pohode. Moja dcéra má ešte 6-ku a v pohode jej ide úplne všetko.

ajko2011
19. jún 2024

Ja osobne by som si žiaden iphone nekúpila 😁
Ale pokiaľ ty si s tým ok, tak prečo nie. 🙂

konikmodry111
19. jún 2024

Nie, je to presne ako pise
@butterflyeffect

Je mozne ze ti nejake appky nebudu fungovat

dadis
19. jún 2024

@petracandle Podla mna IG aj TikTok by mu na 8 fungoval, ak by pouzival 😉. Tu nejde o to, ze je mlada, ale na co ho bude pouzivat. Na bezne ppuzitie je este ok, ale hodnotu ma max 20 eur, ani to, ak si bude musiet vymenit baterku

dejka77
19. jún 2024

@dadis Dcera ma tiez 7 a ide jej tiktok aj IG. Takze na 8 by jej to urcite fungovalo.